Kasimpasa Maci

Soner-Arda-Halil ibo-Omurcan-ilker gol atamasa da yine de galip geldi takim.

Angara bebelerinin de skora katki sagladigi nice galibiyetlere.

Tesekkurler takim, tesekkurler idari kadro.

2 Beğeni

Uzun zamandan beri aldığımız en önemli galibiyet ve çok değerli 3 puan. Özcan Bizati uğuruyla geldi ve takıma çok olumlu bir katkı yaptı. Ligde kalma umudumuz da arttı. Hocamızı ve futbolcularımız kutluyorum. Bundan sonraki 6 puanlık maçları da kazanmamızı, ayrıca ekstra puanlar almamızı diliyorum.

2 Beğeni

Maçın tamamını izleme olanağım yok, olsa da yürek dayanmıyor. O nedenle yayıncı kuruluş tarafından hazırlanan özet görüntülerle yetiniyorum. Dün önce maç sonucunu internetten öğrendim sonra da özetleri izledim. Edindiğim izlenim şu; ilk yarı ucuz kurtulmuşuz. İkinci yarı iki süper gol atıp üstüne bir de Nordfeldt penaltı kurtarınca işi bitirmişiz.
Bazen maç boyu 5-6 pozisyon bulup 1 tanesini zor atıyorduk, bu defa tersi olmuş.
Sanırım Alanyaspor maçından da 1 puan çıkartırız.

Özcan Bizati hocanın futbolcularımızın özgüvenini tekrar kazanmalarını sağlaması işin rengini değiştirdi. Bravo takım.

3 Beğeni

Bugün Erzurum yenildi, Denizli ile Başakşehir de berabere kaldı. Kümede kalma hattı olan 30 puanın 3 puan altındayız. Son iki maçta aldığımız 6 puanla ligde kalma umudumuzu sürdürüyoruz. Milli maç arasında çok iyi çalışıp puanlar almaya devam etmeliyiz.

2 Beğeni

Rize ve konya maçı dışında tüm sonuçlar istediğimiz gibiydi. geri kalan haftalar da 4 rakibimizle oynayacak olmamız görece avantaj . bide son 5 haftada muhtemelen hedefsiz takımlarla oynayacağız. En azından takıma biraz güven geldi. tabi bize de Bravo hocaya bravo çocuklara

2 Beğeni