Kombine Hakkında Tepkileriniz Neler

Merhabalar büyük abilerim ve küçük kardeşlerim, sizlerle bir soru soracağım

Kombine fiyatları hakkındaki tepkileriniz neler?Bana şahsen çok çok pahalı geldi, öğrenci indiriminden faydalanarak 500 liraya alma hakkım olsa da bana şahsen pahalı geldi.

Sizin görüşleriniz nelerdir?

1 Beğeni

Kesinlikle menmun değiliz taraftara yapılan ve uygulanan zulümdür. Genel kuruldaki cengaverlerden aynı tepkiyi vermelerini bekliyoruz ama yandaş oldukları için seslerini çıkartamazlar.

Genclerbirligine kiyasla cok daha iyi kadrolari olan, Daga fazla averaj seyircisi olan Anadolu kulupleri dahi Kombinelerini Genclerbirlinden cok daha dusuk fiyatlara satiyor.

Eger Genclerbirligi boyle bir mesafe koymus taraftarla arasina bunun nedenlerini tahmin etmek cokda zor degil.

Necdet abiyle surekli konustugumuz konulardandir…Hani yonetimin kongredeki secilme uslubuna ve taraftarin kongrede yasananlari bize aktarmalariyla bilgilendikten sonra kongrede olanlara bakarak zaten taraftar gelmesede olur bile degil taraftar gelmese daha iyi olur cinsinden bir fiyatlama yapilmis oldugunu dusunuyorum.

Olur ya iki istifa sesi cikar , bilindigi uzere kalabaliklar kotu yonetime icin zaten tehlikelidir. Gecen seneden takimi dagitip Alpere para vermek yerine ucuz alternatife yonelmek veya benzeri isleri yoluna koymak daha kazanclidir Genclerbirligi icin??

En iyisimi gelmesinler gormesinler…Bein Sports yoksa online siteler var…Yagmur Camur Kis Kiyamet gel stada…Ne luzum var degilmi??

Genclerbirligi yeni tezahurati zaten hazir…

Gelmesekte Gormesekte O Takim Bizim takimimizdir…

1 Beğeni

500 lira mı!!!...
milan mı geldi nooldu?..

Yurt dışında yaşamama rağmen geçmiş sezonlarda mutlaka kombine aldım, 60’a merdiven dayamış bir kongre üyesi olarak bu benim kulübe olan gönül borcumdu.

Ama yeni sezonda kombine almayacağım, kötü yönetilen kulübe, taraftarı hiçe sayan zihniyete prim vermenin yanlış olduğu kanısındayım. Belki benim yaptığım takımdan ayrı düz koşu tadında olacak ama kulübe dair hassas konularda taraftarın ortak hareket etmesi gerektiğini düşünüyorum…

Abi ben de almak istiyorum ama böylesine sorumsuz yönetime karşı ben de almayacağım

Başkan, Daniel Candeios’un imza töreninde kombine sorunuyla ilgili soruya cevap vermiş. Kaçak güreşen, asıl sebebi gizlemeye çalışan komik ve zavallı bir cevap. Bu kararı alan Gençlerbirliği başkanı… Yönetim kurulu üyeleri… Bu icraatınızla Gençlerbirliği tarihine geçtiniz. Bu yaptığınız hiçbir zaman unutulmayacak. Tarih hepinizi isim isim yazacak. Hem Gençlerbirliği tarihinde, hem de futbol tarihinde utançla anılacaksınız. Yazık, çok yazık.

3 Beğeni

Kombine fiyatlari arkasindaki sebep belli oldu…

Genclerbirligi son 3 sezondur yapilan buyuk transfer ve harcama hatalarindan dolayi kulubun kasasini bosaltip birde ustune neredeyse tahmin 60-80 milyon arasi bir borca soktugu icin bunu yeni Banka borc yapilandirmasi surecinde bankaya Eryaman stadindan Kar yaptigini ispat etmesi gerekiyor.

O yuzden kombine fiyatlari ucuk. Sezon baslayinca buyuk olasilik mac biletlerininde 50 TL civari olmasi gerekiyor yoksa Bankadan borclarin yapilandirilmasi icin uzun vadeli kredi cekilmesi mumkun degil.

Birilerinin yaptigi hatalarin, Futursuzca yapilan harcamalarin, Yonetimin savruklugunun, Denetimsizliginin bedelini Taraftar odeyecek kisacasi.

Genclerbirliginde hersey Yolunda…

4 Beğeni

Benim kombine Almatı planlayan 10 arkadaşım da vazgeçti bu saçma politika sayesinde!
11. De ben miyim emin değilim :frowning:
Bu kombine süreci kendi içinde;

Esnaftan alış veriş yaparken 10₺ deyip 4₺ ye düşen esnaftan almaktan vazgeçer 5₺ de olsa temiz esnaftan alayım derim.M. CavCav ı kendini akıllı zanneden “küçük esnaf” olarak da görüyorum.

M. CavCav ın alın sizi cezalandırıyorum demesine de Taraftara da birlik olamadığına da kızıyorum içten içe.

Bir de M. CavCav ın 5 ■■■■■■■■■■■ı izleyeceksiniz ya 1000₺ eder açıklamasına da takılmış vaziyetteyim. Bu mantık hatası üzerinde de durulup düşünülmesi gerekiyor gibi geliyor bana.

Ankara da öğrencilerin çalışanların durumuna göre 200-400₺ nin üzeri her ücret bir dayatma olacaktır taraftara. Ama taraftar gruplarının bu umurunda mıdır? Büyük soru işareti :frowning:

4 Beğeni

Buranın umrunda

2 Beğeni