Kral öldü yasasin Kral

Ankaragucu yenilgisi sonrasi Mustafa Kral Kaplanin durumunu degerlendiren Genclerbirligi yonetimi muhtemel hoca adaylarini belirlemis.

Kimse heyecanlanmasin…Hoca adaylarimiz İbrahim Üzülmez dışında, Mehmet Özdilek, ■■■■■■■■■ ve Samet Aybaba ve Hataysporun genc ESKI hocasi Ilhan Palut.

Kafami duvarami vurdum diyorum ama bir aci hissetmiyorum. Umit Ozat isminimi okudum?

Ibrahim Mesih Uzulmez 4 sezonda 3. Keremi gelecek? Madem gelecekti sezon sonu zaten hocaydi niye gonderildi?

Mehmet Ozdilek ,Samet Aybaba bu kulube ne katabilir??

Bu isimleri okuyunca Beynim Acimaya basladi, Kafayi siyirma modundayim.

Gondermeyin Kral kalsin ha Ozat dusurmus ha Kaplan,Ozdilek, Aybaba…Hatta utanmayin beyler Irfan Buzzzz gibi bir Futbol alimini bu listeye ekleyiverin.

Bestepede Benim en kucuk oglumu Sunnet ettirmistim bir yildan biraz daha once Sunnetci cocuklara birer kart veriyor yattiklari yerde onlar Ellerinde PS4 kumandasi ta tepede bir yerdeki Ekranda PES oynarken Sunnetci bey Ale Hop isi bitiriveriyordu cocuklar Sunnet olduklarini anlamadan.

Birde Slogani var Kadir Mutlu ile Sunnet cok mutlu…

Bestepede Uyutmadan ve Futbol izlerken Sunnet oldugunu anlamayan cocuklar.

Galiba bu Bestepede birden fazla Sunnetci var…

Cunku kesinlikle Murat Cavcav ile Sunnet cok Mutlu…

3 Beğeni

Junior Cavcav ile ülke yönetimi o kadar benzer ki…
Yaptıklarının sorumluluğunu almayan
Gitmesi gerektiği zaman gitmeyen
Yönetim anlayışı!

3 Beğeni

Eveeettt…Kacinilmaz son geldi…Kral geldigi gibi Gitti…

Sirada kim var?

Buyuk ihtimal yillik kurtarici Cilali Ibo…Aybabada issiz…

Yazi tura atan varmi?

1 Beğeni

mustafa hoca daha mantıklı hareket etmeye başlamıştı, yine de sezon öncesi/sezon için kurgulayıp yapmaya çalıştığı, beklentilerden ve olması gerekenden çok uzaktı. doğru bir karar mı, gelecek kişiye göre değişir.

Hamza geldi abi,ne düşünüyorsunuz

Hamzaoğlu bizi ligde tutabilir, yine de beklentileri karşılayacak kişi değil. stancu hagi türkiyeye gelmek, çalışmakistiyor demiş. hagi neden denenmesin? yıllarca akedemi ile uğraştı ve çok güzel bir okul kurdu. romanya 1. ligindeler. bizim içinde haginin takımı içinde çok iyi olur.

teknik direktör olur mu(denenmeli), olmazsa sportif direktör? ya da sadece kontak kurmak. bi şeyler yapılabilir.

bi de ilhan palut un gelmesini çok isterdim.

Hagi bence GS ye gelir.
Kral Ankaragücü nde GS dan 1 puanı kaptı ama
14 maçta 10 golü bulan Stancu yu oynatmıyordu diye hatırlıyorum :slight_smile:
İlginç…