Maç öncesi

maç öncesi değerlendirmeleri için artık tek konu olursa daha mantıklı sanırım burası için.

1 Beğeni

göztepeye karşı çıkan kadro daha ilginç oldu geçen haftadan.

1 Beğeni

Sese 10 olarak mı girdi acaba

1 Beğeni

ortasaha çok zayıf, hamle ile maçı kapatırız. sio ya sevindim. umarım eski karakteri çıkmaz içinden. Gerçi lig bitti.

Stancu ile 3 sene imza devam, bi aygır görünce yıldızını(gerçek yıldızını hemde) kesmeye çalışan, mevkisini değiştirmeye çalışan takımın hakkı küme düşmek olurdu ancak. stancu iyi cevap verdi. ve bırakmadı.

1 Beğeni

Haydi Gençler! Şu maçı alalım, rahatlayalım.

rahatız

1 Beğeni

Tam zamanında çok önemli bir galibiyet aldık ve matematiksel olmasa da çok rahatladık. Örneğin Konyaspor bu hafta Başakşehir’den puan alamazsa ligin bitimine iki maç kala matematiksel olarak altımızda kalıyor. Şu andaki 33, 32 ve 31 puanlı takımların hepsinin 36 puanı aşması çok zor bir ihtimal, çünkü birbirleriyle de maçları var.

Aslında konyanın yenmesini istiyorum. Başak city nin şampiyonlukta tekrar acaba dedirtmesin için de çok zor

Rıza çalımbay mert hakan sağ bek ve ya stoper oynuyordu onu ön libero oynattım gayet iyi oynadı buralara geldi dedi.

Malatyaspor bu akşam Rizesspor’a yenilerek 32 puanda kaldı. Bir takımı daha altımıza almamız lazım. Sivasspor’a 2-0 yenildik. Konyaspor da Trabzonspor’u 4-3 yendi. Başakşehir şu anda 86. dakikada Kayserispor karşısında 1-0 önde ve yenilse bile şampiyonluğunu ilan etmiş durumda. Başakşehir gevşerse ve Kayserispor son dakikalarda bu maçtan puan çıkartırsa önümüzdeki hafta işimiz çok zor. Tedirginliğimiz devam ediyor.

Bu arada Başakşehir Stadında elektrikler yine gitti.

4 dakika uzatma var. 90+1 oynanıyor.

90+3…

90+4…

90+5…

Ve şampiyon Başakşehir kendi sahasında Kayserispor’u 1-0 yendi. Biz de matematiksel olarak kümede kaldık.

Süper Lig 33. Hafta Puan Durumu

1 Beğeni

Bu arada futbol adına doğruları yaparak, bileğinin hakkıyla şampiyon olan Başakşehir’i de kutluyorum.

1 Beğeni

Bu yönetim akıllanmaz, önümüzdeki sezon aynı korku filmini bize yine izlettirirler.
:rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:

1 Beğeni

Bu sezon futbol adına yaptığımız yanlışlarla düşmemiz lazımdı aslında. Önümüzdeki sezon aynı yanlışları yapıp aynı korku filmini izlersek bu sefer kesin düşeriz gardaşım. :rage: :rage: :rage: :rage:

Önümüzdeki sezondan itibaren devreye girecek olan yabancı oyuncu sayısında sınırlama kuralı
bizim gibi 15 yabancı oyuncusu olan bir takımı etkileyecektir. Bu etkilenme olumlu mu olacak yoksa olumsuz mu? Hep birlikte göreceğiz.

1 Beğeni