Nasıl gençlerli oldunuz?

merhabalar, uzun bir süredir ülkemizdeki spor yayıncılığına alternatif e-dergi çıkarmak için çalışıyoruz. projede sinemacı, müzisyen, spor yorumcusu, öğrenci, gazeteci ve farklı alanlarda çalışan yazarlara yer vereceğiz. kadro hala kurulma aşamasında. projenin sol lobu olarak ben de ilk sayı şerefine gençlerbirliği dosyası hazırlıyorum. ne yaparsak yapalım gençlerbirliği’ni, taraftarı olmadan anlatmak son derece kısır ve yapay olacak.

ankara’da yaşamadığım için tribüne gitmeme olanak yok. bu nedenle foruma yazmak istedim. doğru konuya başlık açtığımı umuyorum. forumda aynı renge gönül veren arkadaşlarımın “nasıl gençlerli olduğunu” veya gençlerbirliği ile ilgili içeriklerini yayınlamaktan büyük onur duyarız. sadece gençlerbirliği değil ülkedeki futbol iklimi başlığı altındaki yazılarını da değerlendirmeye alacağımızı da bildirerek yazıyı noktalıyorum.

selam ve sevgiler.

1 Beğeni

Merhabalar,
Öncelikle derginiz için başarılar dilerim. Büyük ihtimalle düşünmüşsünüzdür ama belirtmekte fayda gördüm yanlış anlamayın.
Forumda üretilen tüm içerik, içerik üretici kişiye ait olduğu için herhangi bir yayınlama yapmadan ilgili kişilerden yazılı(email olabilir) onay almanız sizin için daha iyi olacaktır.

1 Beğeni

merhabalar, öncelikle güzel temenniniz için teşekkür ediyorum.

“nasıl gençlerli oldum” başlığından ayrı bir başlık açmamın sebebi de buydu zaten. var olan bir başlıktaki içeriği, içerik sahibinden izin alıp yayınlamak yerine ayrı bir başlıkta rızası olan kişilerin içeriğini yayınlama isteğiydi zaten asıl amaç. ayrı olarak forum yöneticileri tarafından lüzum görülürse bahsettiğiniz yol ile de izin alabilirim.

sevgiler.

1 Beğeni

selamlar. yazanlardan izin alarak kullanabilirsiniz bence… kimsenin yazdığı bir hikayeyi tekrar yazacağını düşünmüyorum. bunun dışında da sitenin bir taraftar forumuna göre (hele bu zamanlarda taraftar forumu diye bir şey kalmadığını düşünürsek) oldukça zengin olduğunu düşünüyorum :smiley: biraz karıştırısanız londra’da yaşanmayan premier lig sataşmalarıyla bile karşılaşabilirsiniz. şampiyonluk hikayemiz için 3-4 ay daha beklemeniz gerekecek :slight_smile:

1 Beğeni

Bu çalışmada bence “Nasıl Gençlerli oldum?”, “Tribünde Büyüyenler, Tribünde Yaşlananlar” ve varsa diğer başlıklarda yazılan mesaj ve yazıların tamamından izin almaya gerek olmaksızın yararlanılabilir. Sonuçta forumumuz üye olmayanlar tarafından da okunabilen açık bir forum. Dolayısıyla burada yazılmış olan mesajlar ve yazılar kaynak gösterilerek alındığı sürece bir sorun oluşturmaz diye düşünüyorum. Ama yasal olarak bir engel varsa onu bilemiyorum tabii.

1 Beğeni

Alkaralar’a yeni gelen arkadaşlara sesleniyorum
Nasıl Gençler’li oldunuz?

Gençlerli olmadım Babam sağolsun Gençlerli doğdum :slight_smile: