Özat Gitti, Hayırlı olsun

Başkanımızdan açıklama

İlk üç maçımızın ardından teknik direktörümüz Ümit Özat’la yaptığımız değerlendirmede karşılıklı olarak yolların ayrılmasında karar kıldık. Ümit Özat, Gençlerbirliği’nde yetişen, kulübümüzün en değerli isimlerinden biridir. Bize verdiği hizmetler ve her zamanki yapıcı tutumu için kendisine teşekkür ediyoruz. Ümit Hocamıza bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diliyorum.

Murat Cavcav
Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı

Kulübümüzün biraz önce yaptığı açıklama. Gözümüz aydın transfer döneminin bitmesine 8 gğn kala kim gelsin?

Ozat gitsin de kim gelirse gelsin derdim simdi birden bu haberle uyaninca muthis sevincle basladim gune. Gonul ister ki ersun yanal gelsin ama gelenler hep bakkal cakkal.

Mesut Bakkal gelmiş hayırlısı olsun. Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek bu olsa gerek. Yine de Özat’tan iyidir.

2 Beğeni

Tatil boyunca telefonum bozuktu. Özat’ın kovulduğunu eniştemden öğrendim.

1 Beğeni

Şuraya çaput bağlayalım da bir daha gelmesin.

1 Beğeni

Özat yine gitti. Yine gelmez umarım. Şimdi sırada Junior var.

İş bitmiş, mal batıya kaymış, “Yollarımızı ayırdık!” Oh ne güzel! Siz ne olacaksınız sayın başkan? Sizin sorumluluğunuz, camiaya verdiğiniz maddi-manevi zararlar ne olacak? Kaldı ki, başkan şimdiye kadarki söylem ve davranışlarıyla hiçbir konuda güven vermiyor. Bu kişiyi tekrar göreve getirmeyeceğinin bir garantisi yok. Bir süre sonra, “Bu takımı kuran, futbolcuları tanıyan Ümit hocamızla devam etmeye karar verdik. Ben kendisine kefilim. Başarılı olacağına ve Süper Lige çıkacağımıza inanıyorum!” gibi sözlerle yeniden göreve getirebilir. Ortalıkta dolaşan söylentilere göre 1000 naylon üye kaydettiği halde genel kurulu toplantıya çağıramayan ve genel kurul yapmamak için kanun ve tüzüğü çiğnemekten bile çekinmeyen, bu davranışlarla camiaya hâlâ zarar vermeye devam eden başkanın derhal istifa etmesinin, görevden ayrılmasının sağlanması lazım. Gençlerbirliği camiası artık bu başkanla devam edemez.

1 Beğeni

Ramazan hayırlı uğurlu geldi inşallah şimdiden özat gitti birinden kurtulduk darısı diğerinin başına hala içim rahat değil tabi bu beceriksiz yönetim iki gün sonra Kulübü iyi tanıyan biri yok şöyle yok böyle deyip tekrar getirirse bu adamı hiç şaşırmam herşey beklenir artık bu saatten sonra bunlardan
Ancak en az özat kadar hatta daha fazla suçlu olan murat Cavcav efendi nolacak ben bu işlerden pek anlamam öyle naylon üyeyle falan olacak işmi yapılacak bişeyler vardır illaki derhal bu adamın kulüpten elini çekmesi için bişeyler yapılmalı

ozati tatile yollamistir ramazandan sonra alir yine yapamazlar ozatsiz bunlar.

Umarım takımı o düşürdü, geri çıkarsın veya takımı o biliyor gibi bahanelerle geri getirmezler.

Malesef susmak bilmiyor.

“1923 Gençlerbirliği Taraftarlar Derneği Başkanı Oktay Ünsal: Tek ses olalım. Herkesin birleşeceği, her gruba yakın, abilik yapabilecek bir kişiye dernek başkanlığını bırakmaya hazırım.”
Özat tan bile anlamsız olmuş
Kombine çıkartmamak istedim demiz ÖZAT!
Bir Alkaralar ı bile yanlış yazmışlar
İç karartıcı
İç Karartıcı
iç Karartıcı