Özat İstifa

Gitti Abi gitti.

1 Beğeni

http://www.ajansspor.com/futbol/galeri/07-09-17/175315/umit-ozat-mesut-bakkala-ates-puskurdu/#6

Gittikten günler sonra “adam haklı” demek zorunda kaldım ya, ona yanıyorum! :rage:

Evet, adam haklı, Mesut Bakkal’ın geldiğinin ertesi günü Özat’a laf çarpmasının hiç gereği yoktu. (şımarma Ümit!)

1 Beğeni

Bugün bir kaç tane bizim takımımızın başındayken verdiği eski röportajları izledim de, Ozat futbol içinde kalıp konuştuğu normal röportajlarda bile vaat ettiklerini ve öngörülerini kıyısından köşesinden gerçekleştirememiş. bir enkaz bırakmış.

Mesut Bakkal pek çekici gelmeyen bir isim olsa bile, Abreg’in de dediği gibi Ozat’tan sonra geldiği için “yarabbi şükür” diyorum. En azından “savunma öğrenilir, golcülük yetenek işidir. Ben ön elemanları çok çalıştırmam, atak varyasyonları tertip etmem. Forvet ayağına geldi mı atacak” gibi çağ dışı bir anlayışı yok

Bu adamda istifa edecek yüzün olmadığını artık hepimiz biliyoruz. Dünya bu adam yüzünden yansa “hava sıcaktı, ondan yandı” gibi saçma sapan bir açıklama yapıp suçu kendinde aramaz.

Gençlerbirliği’nden önce çalıştırdığı takımlara bakıyorum. Ankaragücü, Manisaspor, Samsunspor ve Mersin İdman Yurdu. Hepsi dibi gören/göreyazan takımlar. Bu CV’ye bakıp bu adamla hoca olarak anlaşan insanlar ya futboldan anlamıyordur ya da art niyetlidir. Eğer ki Gençlerbirliği’yle bir şekilde yolları ayrılırsa ondan sonra bu adamla anlaşan çıkacak ya, ona üzülüyorum.

2 Beğeni

Bu adam ne zaman gidecek.
Beştepe tesislerine TOKİ sitesi yaptırıp mı gidecek?
Takım dibi gördü işte
Paranın da gözüne vurdun
Git artık

Giden gitti.
Düşen düştü!
Değişen ne oldu kulüpte?
Sorumlu olan kimse bunun diyetini ödemeyecek mi?
Ödemeye yanaşmıyor ise ne yapmalıyız?
Sahi başkanımız düştükten sonra bir aklı selim açıklama yaptı mı?
Gelecek planı nedir?