Özat İstifa

Eski forumdaki bu başlığı hortlatmamışız. Ayıp etmişiz.

Takip edebildiğim kadarıyla birkaç istisna hariç tüm taraftarlar Özat’tan şikayetçi.

Mayıs ayı başındaki Adanaspor maçına geri dönüyorum ve biz istifa diye bağırırken bize tepki gösteren yüzler bir bir aklıma geliyor. Sanırım şu sevimli keçimiz biraz keçi sakalı ekleme vakti geldi. Belki sözümüz biraz dinlenir o zaman.

4 Beğeni

Demek o zaman kişisel belli çıkarları vardı, beklentileri olmayınca da Özat’a saldırıyorlar. Yoksa iki yıl sözleşme imzaladı diye neredeyse takla atacak tipler, nasıl böyle bir geri dönüş yaparlar:smiley: dün Adanaspor maçı sonrası yazdıklarından sonra bugün dedikleri anlamsız, kendilerinin de içi boş, bomboş!

Özat’a karşı olanlara alt eşikten laf çakmaya çalışan, bizi elit ilan edenler bugün Özat’ın icraatlarından bağıra çağıra rahatsız olduklarını sile getirirken, Özat’ı ilk başta istemeyip bizim yanımızda duranlar ise maç sonu Özat’a sevgi gösterisinde bulunuyor. Acaba diyorum nedeni Özat’ın belli kişilerin davetini kabul etmesi mi? Tek sebep iki olayı da açıklıyor, olabilir bence :slight_smile:

Yakın gelecekte eğer başarısız sonuçlar alınırsa bu işin suçlusu yine biz oluruz. “Zamanında bu adama tepki gösterdiğiniz için kulüp sırf size inat olsun diye çalışmaya devam etti” diyenler bile çıkabilir. :slight_smile:

:joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing::rofl::rofl::grinning::joy:
Çok nefis bir ekran görüntüsü
Hangi gruplar olduğunu biliyoruz demişler
İnsan önce kendini bilmeli değil mi?
Bir tutarsızlık yok aslında :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

Ben işi daha da "freak show"a döndüren yeni boyutunu paylaşayım o zaman:

Yani, bu arkadaşlar şimdi de olayı o günlerde “ya arkadaşlar niye böyle diyorsunuz, özat altyapınızdan çıkma süre verelim bekleyip görelim” masumluğunda sadece bir fikir teakkisinin antitezini sunmuşlar da, hiç sataşmamışlar gibi çeviriyorlar. Gerçekten şahane :joy:

bekle gör tipi taraftarlık demiş, yalan! fanatik denilecek biçimde özat’ın arkasında durdular. özat bu takımın futbolcuları basın önünde kesti, arkasında durdular. çirkin bir ağızla “maç satan karısını satar” dedi, arkasında durdular. devre arasında bir sürü garip transfer yaptı, arkasında durdular. başka takımların meselelerine girdi ve gençlerbirliği’ni buna alet etti, arkasında durdular. dünyanın en çirkin trolü ahmet çakar ile iftiraya bulaştı, arkasında durdular. bunlardan daha kötü ne oldu da çark ettiler acaba? daha kötü ne olabilir? bu arada dedikleri gibi beklemediler, biz eleştirirken başka hesaplarımız olduğunu iddia ettiler, kendileri de iftiracılık yaptılar. dolayısıyla hem aptal, hem de yalancılar. dolayısıyla kale alınacak tipler değiller!

1 Beğeni

Tüm saçmalıklar bir yana:İyi güzel hoş da bu tipler niçin Gençlerbirliği’ni destekliyorlar?
Aslan gibi Ankaragücü var mesela?
Malum site mite böyle saçma sapan ergen mantıksız ve ayrıştırıcı davranışlar için bire bir…

Süre verdik diyorlar da 90 dakika mı süre vermişler anlamadım?
Başarı ise başarılı diye düşünülebilir (8. olmak veya ilk 90 dakikadan 1 puan çıkarmak)…
Kişilik ise kişilik aynı, top oynatma(ma) aynı, topçumuzu basın toplantısında rezil etme aynı, farklı en ufak bir şey yok…

Cidden ne değişti onu açıklasınlar!..
Ya da sonsuza dek sussunlar…

Vazgeçtim konuşabilirler, ciddiye alan yok onları zaten :slight_smile:

Yönetimin Özat’ın arkasında durması hiç hayra alamet değil. Murat Cavcav’ın fütursuz açıklamaları gösterdi ki, bu camianın, babasının hürmetine ve geçiş dönemi olması sebebiyle ona teslim ettiği kulübe herhangi bir katma değer sağlayacak bir profil değil.

Tek bir sorum var ama. He maç öncesi ve sonrası hocanın açıklamalarını sosyal medyadan paylaşan kulüp, bu maçtan sonraki açıklamayı niye girmedi? Utandılar diye umuyorum.

Adam kuyumu kazan yöneticiler var anlamında açıklama yapıyor, kulübün başkanı arkasında duruyor. :slight_smile: hangi onurlu kulüp başkanı kendi ekibine yapılan bu tip bir suçlamayı kabul eder? Hangi onurlu yönetici bu duruma ses çıkarmaz? Yazık, bu kulübü ne hale getirdiniz!

Karşı tribün artık benim kontralarım ile nakavt oldu. Kendileri artık Ümit Özat’ın ne olduğunu gördüklerini söylüyor fakat gözlerim hala üzerimde olası -imkansız olsa da- üst üste gelecek 2-3 galibiyet ile fikirleri tekrar 180 derece dönebilir. Her şey başa dönebilir, ooo biz zemiştik bu kulübün evladı Ümit Özat diyebilirler,şaşırmayın sakin olun.

Özat’a hala o ya da bu sebeple destek olan taraftarlar var yanımızda, yöremizde, tribünümüzde. Az da olsa varlar. Keşke kaçak dövüşmek yerine çıkıp neden Özat’a hala destek verdiklerini açıklasalar… Belki biz de ikna oluruz.

Ha bir de, başkan deplasmana giden taraftarların Gençlerbirlikli oluşlarını sorgularken, buna ses çıkarmayan grupların, amigoların, taraftarların tavrı baya çirkin. Deplasmana giden 40 kişiyse bu insanların neredeyse 40’ını da tanıyorsun, ama çıkıp da tek laf etmiyorsun, konuşmuyorsun.

tüm bunların üstüne tribünde saygı bekleyecekseniz! Sizi bilmem ama benim taraftarlığım bunu kaldırmaz.

1 Beğeni

İçinden geldi yazacam Özat İstifa

Özat ilk defa maç çıkışı futbol hakkında konuştu.
Artık bizde pişmiş olan td Fenerbahçe’ye gidebilir!

Dün geceden beri sosyal medyada Özat ile yolların ayrıldığı söylentisi dolanıyor. Sanırım kesin bilgi. Zafer bayramında Özat’tan kurtuluşu da kutlamak güzel olacak :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kendisi an itibariyle gitmiştir :smile:

1 Beğeni

Ben Halen alışamadım cidden gitti mi?