Rafi abiden selam var

Rafi abiden bir mesaj geldi bugün, paylaşmak istedim.

Eses’le ilgili hala Aydın Begiter’in intikam hislerinden endişe etmesi ne hoş, değil mi!

selam Tanıl ım uzun zaman oldu yazmayalı şimdi yeni yeni görmeğe başladım zor da olsa okuyorum nasılsınız umarım iyisinizdir ben çok kötü günler geçirdim şimdi tekerl"ekli sandalye ile bakım evindeyim kanseri yendim kendimi yenemedim bu duruma kendim sebep oldum bizim Ural ı kaybetmemiz çok acı oldu bana da çok koydu ne diyim buda onun yazısıymış birde" salakoğlan murat takımı düşürdü tam yıkıldık umarım bu seneçıkarız iyi bbaşladık inşalah gerisi gelir maçları eskişehirde oynamak bizim içinzor eskişehirin bizle kan davası var bu ayydın begiter yaşıyorsa bizden intikamalır diye korkarım heyse hayırlısı olsun ne diyelim
Tanıl cım tüm tanıyanlara selamlar sevgiler kendinize iyi bakın hepinizi sonsuz sevgiyle öperim hoşça kalın. rafi

7 Beğeni

Aydın Begiter’i de bu sayede tanımış oldum :slight_smile:

Raif Abi’ye sağlıklı günler dilerim. Ural’ın nasıl insan ötesi bir insan evladı olduğunu Raif Abi konusuna gösterdiği hassasiyetle bir kez daha (belki bininci kez ) görmüştük.

2 Beğeni