Sosyal sorumluluk projesi

Merhaba abilerim kardeşlerim,

Sizi bir konu hakkında bilgilendirip yardımınızı isteyeceğim. Kız arkadaşım toplum gönüllüleri vakfının açmış olduğu bir projede, istismara uğramış, şiddet gören, okuma hakları elinden alınan kadınların eğitimi
ve bilinçlendirilmesi adına bir koşu organizasyonuna katılacak olup bağış toplamaktadır. Böyle bir projeyi sizlerle paylaşmak istedim inşallah rahatsız etmemişimdir. Gönlünüzden kopan her bağışa açıklar. Şimdiden teşekkür ederim kırmızı kara günler dilerim. https://fonzip.com/tog/kampanya/degisime-kosan-kadinlar-kampanyasi-8

3 Beğeni

Merhaba. Ben de Toplum Gönüllüleri Vakfı gönüllüsüyüm, bahsettiğin koşu organizasyonununda koruma altındaki çocuklar için ben de koşacağım. :blush: Değerli Alkara ailesinin destekleri bizim için çok önemli olacaktır :blush:

1 Beğeni

Ne güzel insanlar bu alkaralar.
Ne yüksek gönüllü kişilerin hepimiz.

1 Beğeni

Sevgili dostlarım, arkadaşlarım, hocalarım!!!
Hayat Sende Derneği için iyilik peşinde koşuyorum!
Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum.
İstanbul-2017-Hayat Sende Derneği-Geleceğe Koşanlar Burs Programı projesini destekleyeceğim. 12 Kasım 2017 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz :slight_smile:
Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz hem de isterseniz bağış yapabilirsiniz :slight_smile:
Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19890
Sevgiler
Orhan :blush::yum: