Stat Meselesi!

TSYD Kupası maçları 19 Mayıs Stadı’nda oynanırsa tamamdır bu iş… Hadi inşallah! :slight_smile:

Yıkmaya bozmaya tarihi Yok etmeye o kadar alıştık ki
19 Mayıs Stadyumu neden RESTORE edilmesin ki?
Kendi adıma bı kadar geç böyle bir talepte bulunmama şaşırdım.
Şu nefis yazı beni uyandırdı:

Bu konuda bir gelişme var mı?

19 Mayıs Kesinleşmiş.
Yalnız 2. yarıya kadar Ostim’in takipçisi olmalıyız veya Eryaman biran önce bitsin derim. Yoksa bu krizi birkez daha yaşayabiliriz.

1 Beğeni

Beklediğimiz haber nihayet geldi. Uzun zamandan beri gerek kulüp yöneticileri gerekse taraftarlar tarafından birçok platformda vurgulandığı gibi mantıklı olan Gençlerbirliği’nin iç saha maçlarını yıkılana kadar 19 Mayıs Stadı’nda oynamasıydı.

Bugün itibariyle 19 mayısta oynayacağımız kesinleşti, en azından ilk yarılıkta olsa yine evimizde Ankara’da kalıyoruz. Sonunda müjdeli haber geldi, herkesin gözü aydın :slight_smile:

oh be nihayet! Necdet abi doğru söylüyorsun, ilk etabı hallettik ama 2.devre hala muallakta, başkan ostime sıcak bakmıyor ben eryamanın biteceğine inanmıyorum nedense, ocakta 2.kriz kapıda şimdiden kendimizi garantiye alacak hamleler yapmalıyız ama pek öyle düşünmüyorlar galiba

2 Beğeni

ya yenikent’e gitmenin ne alemi var anlamıyorum. önmüzüdeki 6 ayda ne gerekiyorsa yapılsın, ostim’e geçilsin işte. çok mu zor!

3 Beğeni

Bu konuda çok kişinin az ya da çok emeği geçti, bi’çoğu isimsiz kahraman olarak kalacak olan herkese çok teşekkür… Ama, bizim açımızdan çok kritik bir dönemde göreve gelen yeni Spor Bakanı ile -kulüp yöneticilerinden bile önce- görüşüp konuyu aktaran Mehmet Soylu’ya ayrıca özel teşekkür.

2 Beğeni