Türkiye Kupası 2018-2019

Yarınki maç için arada kalmış durumdayım. Bir yandan son 16’ya kalmayı hatta kupada daha da ilerlemeyi çok istiyorum. Bizi unutmaya yeltenenlere hatırlatalım kendimizi. Hatta hem ligde şampiyon olalım hem de kupayı alalım. :smiley: Ama bir yanım da Hatay’ın sahasının patates tarlası olduğunu, ligin daha önemli olduğunu, ADS’nin kupa maçını dün (salı) oynarken bizim perşembe oynayacağımızı vs söylüyor. İnşallah en iyi senaryo olur ve rotasyonla çıkılmış bir kadroyla turu kapar öyle döneriz Ankara’ya.

1 Beğeni

ben türkiye kupasında ilerlemeyi çok istiyorum.
ama cengizhan-rahmi-berat ve tüm diğer altyapı topçuları ile arnason-matei-bekir takviyeleri ile…
rutin kadromuz sadece lige odaklansın isterim.

hatayspor gayet iyi takım ama onların da rutin kadroları ile çıkacağını hiç sanmıyorum.
play off şansları doğdu. oraya odaklanmaları en akıllıca iş olur.

1 Beğeni

Bence de genç oyuncularımızın deneyim kazanması, yedeklerimizin de maçlara hazır olması bakımından Türkiye Kupasında ne kadar ilerlersek, ne kadar fazla maç oynarsak o kadar iyi…

Maç kadrosu baya genç, sok iki haftanın kadrosundan neredeyse kimse hataya gitmemiş

Rotasyon takımıyla bir tur devam edebilseydik iyiydi ama 2-0 yenilip elendik, sağlık olsun. Artık tamamen lige odaklanmak gerekiyor.

Kupada buraya kadar. En azından Yasin kırmızı kart cezasını çekti diye biliyorum. Gençlerde oynadı.

Atabey yaptı yapacağını… 90+6’da Ümraniyespor’un üçüncü golünü Trabzonspor ağlarına gönderip skoru 3-1’e getirdi. Çok güzel bir gol, neredeyse yarı sahayı yanındaki rakibe rağmen top sürerek geçti ve topu kaleye gönderdi. Ümraniyespor yarı finalde… Bravo Atabey.

Adamlar tam kadro Trabzonspor’u üçlediler. Alt lig az lig değil :slight_smile:

Tabii Serkan. Biz cumartesi günü bu Ümraniyespor’dan üç puan aldık. İlk yarıda aldığımız bir üç puan daha var. Toplam altı puan. Fenerbahçe’yi iki maçta da yendiler. Üstelik Fenerbahçe tam kadro çıkmıştı. Trabzonspor’la deplasmanda golsüz berabere kalıp kendi sahalarında 3-1 yendiler. Ligde de sinsi sinsi geliyorlardı. Cumartesi günü yendik de biraz nefes aldık.

Necdet abi; biz Ümraniye’yi yendiysek, Ümraniye de bu takımları yendiyse; biz direkt Fenerbahçe ve Trabzonspor’u yenebiliriz değil mi? :smiley:

2 Beğeni

Müthiş bir tespit. Çok yamansın valla Maksutçuğum. :blush: