Ümit Özat’ın açıklamaları

Onun başka bir versiyonu daha var da Ümitçiğim, onu yazamıyorum, çünkü RTÜK siteyi kapatır. :blush:

1 Beğeni

ben sansüre karşı olanlardanım.
oyumu özgürlükten yana kullanıyorum :slight_smile:

1 Beğeni

biz çocuktuk bi tekerleme vardı… noolacak fenerin hali?. diye… ulan onca sene geçti. hala aynı tekerleme gündemi işgal ediyor…
fenere hoca aranıyor ya, taraftarlar arasında ümit özat ismi oldukça sık telaffuz edilmeye başlandı…
ellemeyin bulsunlar belalarını…

ali koç geldikten sonra en azından mantıklı adamdır, toparlar diye düşünüyordum. kapitalist mantığı gözardı etmişim. adamın arabaları gibi takımı da kalitesiz… adam kadro kalitesinden de çalmış… tofaş arabalarından çaldığı gibi… eksik gedik imal edilmiş, radyo teybi olmayan araçlar için sıra beklerdik… adam futboluda öyle zannetti sanırım…

teknik direktör adayları arasında volkan demirel de gösterildi… bize ne diyenler olabilir… bu isimde çok kabul gördü. beni burası ilgilendiriyor…
hiç kimsenin aklına gelmemiş, gelmeyecek isimleri bulup, söylemek taraftarlık sayılıyor… o camiada…

bu camialar için sürünmek ve rezil olmak son derece olağan bişey ama biz niye buralardayız?. bu bana çok koyuyor…

1 Beğeni

Fenerbahcenin kacinilmaz durumu soyle ozetlenebilir.

Aziz baskanlari Stadlarini, Antreman sahalarini yaparken veya Van Persie ye senede 4.2 milyon Euro NET ucret oderken,13-15 milyon Euroya oyuncular alirken bu para nereden geliyor diyen olmadi.

Ali Koc geldiginde Fenerbahceyi 600 Milyon Euro borcla aldi…600 milyon Euro Turkiyede hangi kulup olursa olsun Ciddi uzeri bir paradir.Kaldiki artik Seker babalarda al cocugum sana 600 milyon Euro diyemior UEFA Fair play olayi var. Haliyle eldeki iyi sayilacak oyunculari elden cikarip ya tutarsaya yoneldiler. Maliyetlerden dolayi kuculmeye gitmek zorunda kaldilar.Kadrodaki kalite dususude buna orantili.

Futbol bir sanayidir artik diyerek bu isin basina isi bilen birini getireyim dedi Comolli yi getirdi…Ancak Comolli St Etienne, Arsenalde sadece Scout du. Idari bir gorevi yoktu.Tottenhama Idari gorevle gitti Berbatov, Modric derken buyuk yetenekleri Tottenhama getirdi ama Zokorayida getirdi:) Tottenhamda eksileri artilarindan fazlaydi gonderildi, Liverpool da ise tam bir felaketti. Comolli secimi yanlisti.

Bunlar beni rahatsizmi etti? Bilakis zevkle izlemekteyim…Cunku Sirada Galatasaray var cunku ayni seyler onlarinda basina gelmek uzere. 5 oyunculari sezon sonu serbest. UEFA fair playe uymadilar diye Avrupa yasagi getirecek.

Bunlari cok buyuk keyifle VAR dan izliyorum…Yokdan VAR edilmis imparatorluklari VAR ile yok olmaya basladi Anadolunun yeni sampiyonlar cikarmasi yakindir.

Genclerbirligi Ankaragucu bu yeni sartlarda niye Sampiyonlar olmasin.

2 Beğeni

Güncelleme enfes olmuş sayın moderetör
@ozgurOdun

2 Beğeni