Yeni Gelenler Buraya!

Bu kulubun taraftari gercekten ozeldir. Turkiyeyi gectim Ingilterede dahi boyle bir taraftar gercekten yoktur.

Hosgeldiniz…

3 Likes

Hoş geldiniz Emre Demirci, Umarım memnun kalırsınız

2 Likes

Hoşgeldiniz

1 Like

Hepinize çok teşekkür ediyorum, hoşbulduk.

1 Like

Herkese selamlar,ismim Alperen.Dogdugum günden beri Ankaradayım,ancak bir Mersin Idman Yurdu taraftarıydım.Genclerbirligine ve taraftarina duyduğum sempati ve saygiyi bu sene taraftarliga tasidim.Umarim uzun seneler beraber olur,Genclerbirligini hakettiği yere,yerler hep beraber taşırız.

11 Likes

Hoş geldiniz.

3 Likes

Azamızda seni gördüğümüz için mutlu olduk Emre. Yüz yüzede tanışmak ümidiyle.

1 Like

Merhabalar, 6 yaşımdan bu yana babadan Gençlerbirliği taraftarıyım, pek de yeni sayılmam, seneler önce alkaralar forumda referans vardı diye hatırlıyorum, teşebbüs etmiştim, bu güne nasipmiş.
Maç sonu yayın ve c blok ilaç gibi geldi, teşekkür etmek istedim. Asil renkdaşlara saygı ve sevgiler
Sonsuza kadar ve sadece Gençlerbirliği

8 Likes

Hoş geldiniz.

3 Likes

Hoş bulduk Necdet Abi🙏

2 Likes

Merhabalar, ben Bugay, yıllardır Ankara’dan uzak bir Gençlerbirliği taraftarıyım. Her yıl en az bir kere olacak şekilde, ya Ankara’ya gidip geldikçe ya da yaşadığım yere yakın bir deplasman oldukça maçlara gitmeyi sürdürdüm. Bir süredir de Hollanda’da Groningen’de yaşıyorum. Burada her maçı izledikten sonra YouTube’dan maç sonu yayınları izlemek adeta bir ritüel haline geldi benim için. Bu yıl gelebilir miyim bilinmez ancak geleceğim ilk maçta, Ankara’da yüz yüze görüşmek dileğiyle, sevgiler…

9 Likes

Bugay Yıldırım kardeşimiz, hoş geldiniz. Youtube’daki maç sonu canlı yayınları, yurtdışındaki taraftarlar için ilaç gibidir sanırım… :blush:

2 Likes

Çok teşekkürler Necdet Abi, gerçekten ilaç gibi geliyor :blush:

2 Likes

Ne çok yeni Alkara gelmiş, hepsi de hoşgelmiş, lakin Mehmet Güner bi sıcak çay vermemiş. Çay ocağımız tarihinin en karanlık dönemini yaşıyor!

3 Likes

Mehmet Güner ortada yok Abreg. Çay ocağı olmadan ne yapacağız bilemiyorum. :blush:

yaklaşık üç aylık aradan sonra yine aranızdayım sevgili alkaralar.
Yok mu demli bir çay ısmarlayan

3 Likes

Hoş geldiniz Ozan bey . Son 3 4 aydır buralar otoban geçtikten sonra terk edilen amerikan kasabalarına döndü. teknik taktik başlıkları bile açılmıyor. açılanlara bile 1 -2 yanıt geliyor. hatta Mehmet Güner bey bile yeni gelenlere çay ısmarlamıyor. kendimi verandasında sallanan koltuğunda oturan amerikalı gibi hissettim. Çayınız benden ozan bey yalnız Mehmet beyin çayı kadar güzel olmaz

2 Likes

Çay için teşekkür ederim Uğur bey. Ankara ayazında iyi geldi diyecektim ama ayaz da yokmuş.
Önce Facebook sonra WhatsApp çıktı forum iyice terkedilmiş köye döndü. Hani gençlerin çalışmak için büyük şehre göçtüğü bir kaç yaşlının dışında ıssızlaşan köy misali kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz.

2 Likes

Forumu ayakta tutamadık, yaşatamadık maalesef. Futbol, kulüp, kulüpler, taraftarlar, her şey başkalaştı. Bu başkalaşmaya karşı koyamadık. Ne diyelim, sağlık olsun.

Benim üzüntüm bu forum benim gençlerbirlikli olmamda çok onemli bir mecraydı.takımımızı uzaktan takip eden ancak henüz bize katılmayan arkadaşları etkileyecek nerdeyse hiç bir şey yok. ankara dısında gençlerli olmak zor iş . bu site o zorluğu hafifletiyordu.

1 Like