Yeni Gelenler Buraya!

Merhaba Renktaşlar,İsmim Can Şen 24 yaşındayım Makü Turizm Fakültesinden yeni mezun oldum…Ankara sevdalısı şehrine ve takımına aşık bir kardeşinizim,aranıza katıldığım için çok mutluyum güzel ve başarılı bir yıl geçirmemizi diliyorum.Kırmızı Kara Burası Ankara!

8 Likes

Alkaralar’a hoş geldin Can kardeşim.
Burada çayları Mehmet Güner ısmarlar.
Afiyetle iç.

2 Likes

Can hoşgeldin dostum.
Can’la yaklaşık 1 yıldır sosyal medya üzerinden tanışıyorduk, yakın zamanda yüz yüze görüştük. Son maçımızda alertada beraberdik, iş dolayısıyla Ankara’dan ayrılmazsa maratonda yanımızda olacak.

2 Likes

Hoş geldiniz.

2 Likes

Hoşgeldin.

Ben de 2015 yılında Kopenhag’da denk geldiğim Ankara adlı bir restoranın önünde açmıştım atkıyı. :grin:

7 Likes

Romanya Başkenti Bükreş’te Ankara Sokağı :slight_smile:

8 Likes

Süper :+1:t3: :grinning:

1 Like


Bu da bende olsun
Roma da bir otobüs durağındaki otobüsün geçtiği duraklar tabelası

:blush::blush:

5 Likes

Bu işin tepe noktası Sibirya 'da Baykal gölünden doğup Yenisey ’ i besleyen “Angara Nehri” nde o atkıyı açmak olmalı.

Bakalım hangi Angaralı gerçekleştirecek bunu?

5 Likes

Bir zamanlar Makedonyada Moldovada kus ucmaz kervan gecmez ucra yollardaki benim gunahi ne arkadas diyen direklere MKE Ankaragucu stickeri yapistirip ,Uskupte bir kopruye ecus bucus Ankaragucu yazip bunlarinda resimlerini cekip sitelerde Avrupa Avrupa Duy sesimizi diye yayinlayan as yumurta yemisler vardi.

Sizinki agiz tadiyla bir restaurant dan baslamis Durak durak geze geze buraya kadar gelmis…Aksit agabeyin UEFA kupasi firtinasi Genclerbirligi icin her gittigi staddan attigi resimler hala gozumuzun onunde.

Siz bu isi biliyorsunuz…Tesekkur ederim

3 Likes

Bu da 2016 yılı. Paris’te bir otobüs durağından… :smiley:

4 Likes

Herkese merhaba. İsmim Emre. Bir futbol aşığı olarak şehre ve kulübe çocukluğumdan beri sempatim vardı ama takdir edersiniz ki ben de çoğu kişi gibi sordukları zaman üç büyüklerden birini söylüyordum, zaten Ankara’yla bağım yoktu. Artık Ankara’da yaşıyorum ve öyle ya da böyle çok sevdiğim bu şehrin takımını desteklemeyi, stadının yakınından bile geçmediğim takımlar yerine Gençlerbirliği’nin yanında olmayı kendime bir anlamda borç biliyorum. Şu an tabii ki “Ben 20 yıldır bu takımın peşindeyim!” diyemiyorum ama ümidim bundan 20 sene sonra bunu yapabilmek :slight_smile: Öyle misafir sanatçı gibi stada gidip gelmeyeyim dedim, diğer taraftarlarla da tanışmak isteyip aranıza katıldım.

7 Likes

Emre Demirci, hoş geldiniz.

2 Likes

Bu kulubun taraftari gercekten ozeldir. Turkiyeyi gectim Ingilterede dahi boyle bir taraftar gercekten yoktur.

Hosgeldiniz…

3 Likes

Hoş geldiniz Emre Demirci, Umarım memnun kalırsınız

2 Likes

Hoşgeldiniz

1 Like

Hepinize çok teşekkür ediyorum, hoşbulduk.

1 Like

Herkese selamlar,ismim Alperen.Dogdugum günden beri Ankaradayım,ancak bir Mersin Idman Yurdu taraftarıydım.Genclerbirligine ve taraftarina duyduğum sempati ve saygiyi bu sene taraftarliga tasidim.Umarim uzun seneler beraber olur,Genclerbirligini hakettiği yere,yerler hep beraber taşırız.

10 Likes

Hoş geldiniz.

3 Likes

Azamızda seni gördüğümüz için mutlu olduk Emre. Yüz yüzede tanışmak ümidiyle.

1 Like