Yeni Gelenler Buraya!

Keşke kararı bekleseymişim, sağlık olsun. Açıkçası bireysel olarak Maraton’u tercih etme sebebim tamamen fiyat ile alakalıydı. Zaten birkaç gün öncesine kadar çok anormal fiyatlarda satışlar yapılmaya çalışıldı. Haberlerden takip ettiğim kadarıyla taraftarın tepkisi duyulmuş, ancak yine de az denecek bir fiyat değil.

Kulüpte yetkilisi var bu işin. Adı Alper olması lazım. Fiyat farkını ödeyip başka bir tribüne kombine alabiliyorsun. Tabi fiyat hala yüksek olduğu için, o farkı vermek kolay kolay kimsenin işine gelmez. Yine de aklında bulunsun böyle bir çözüm olduğu.

2 Beğeni

Herkese merhaba :slight_smile: ben Alparslan Doğan,1968 Ankara doğumluyum. Eğitimciyim,evliyim ve 2 oğlum var. instagram hesabım => alpdogan twitter hesabım => @alpdogan1923

5 Beğeni

Hoşgeldiniz :raised_hand_with_fingers_splayed:t3::blush:

1 Beğeni

Hocam hoş geldiniz

1 Beğeni

Alparslan Bey hoş geldiniz.

1 Beğeni

Alparslan Doğan bey hoş gelmiş hoşluklar getirmiş. Kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle…

1 Beğeni

yeni gelen herkes hoş gelmiş. tribünde, forumda ve tribün dışı buluşmalarda görüşmek dileğiyle.

5 Beğeni

Yeni gelen herkes hoş geldiniz.

3 Beğeni

Yeni gelenler hoşgeldiniz

1 Beğeni

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.
Köyceğiz’de yaşayan biri olarak diyorum ki Mertcan sen ayrıca hoşgeldin.
Umarım deplasmana gideriz beraber.
Belki bu sayede "Güneyli Alkaralar"pankartını tek başıma asmaktan kurtulurum :slight_smile:

2 Beğeni

Merhaba Alkaralar.
Aslında burada yeni sayılmam. Aranızda beni hatırlayanlar vardır. Passolig çıktığından beri maçlara gelmiyordum. Bu sezon sizleri özlediğimi iyice hissettim ve fikrimi değiştirdim. Passolig aldım ve alkaraların maratonun neresinde olacağını beklemeye başladım. Gelirken de yanımda iki adet sıfır km alkara getireceğim. Görüşmek üzere

9 Beğeni

Hoşgeldiniz

2 Beğeni

Hoş geldiniz.

1 Beğeni

Hoşgeldin Melikçim, biz de seni özlemiştik :slight_smile:

2 Beğeni

Sıcak karşılamanız için teşekkür ederim arkadaşlar.

1 Beğeni

Merhaba, abilerim kardeşlerim.
Ben de 1 yıl gibi bir süredir üyeyim ancak Eskişehir’de öğrenci olduğumdan dolayı pek fazla aktif olamadım ve maçlara gelemedim malesef. Bu sene mezuniyet yaklaşırken gelecek planlarım arasında “nasılsa artık Ankara’dayım, alırım kombinemi ben de maçlara giderim. Stad da Eryaman’a geldi. Evime yakın.” Gibi düşünceler de vardı. Ancak açıklanan kombine fiyatı malesef yeni mezun bir işsiz için yüksek. O nedenle çok isteyip hayallerini de kurmama rağmen kombine alamayacağım bu sene. Ancak mutlaka fırsat bulduğumda bazı maçlara gelip aranızda olmaya çalışacağım. Daha önce gerçek hayatta Alkaralar Grubu ile tanışma fırsatım olmadı ancak inşallah bu sene bazı maçlarda veya etkinliklerde bu fırsatı yakalarım.

9 Beğeni

Cocuklugumun gectigi bu siteye yillar sonra bir ugramak istedim. Gormeyeli baya degismis . Nejdet abiye Ozan abiye selamlar! Eski Gencler yeni Ankaragucu taraftari kardesiniz Genctaraftar!

4 Beğeni

Genç taraftar Tunca tekrar hoş geldin.
Gözümüz yollarda kaldı. Ne ara Ankaragücü’ne meyilettin?

Merhaba Renktaşlar,İsmim Can Şen 24 yaşındayım Makü Turizm Fakültesinden yeni mezun oldum…Ankara sevdalısı şehrine ve takımına aşık bir kardeşinizim,aranıza katıldığım için çok mutluyum güzel ve başarılı bir yıl geçirmemizi diliyorum.Kırmızı Kara Burası Ankara!

8 Beğeni