Yeni Gelenler Buraya!

Sevgili Alkaralar ailesi, şampiyonluğumuz kutlu olsun.

Sene boyunca facebook ve forumunuzu takip ettim. Sizlerle renkdaş olmak, aynı takımı tutmak gurur verici bir şey. Sizleri çok seviyorum.

Adana Demirspor deplasman maçını Alerta’da izleyenler olduysa, attığımız bir golden sonra asma kattan üzerinize soda döken bendim, hepinizden çok özür dilerim :smile:

Yeni sezonda da sizleri takip edeceğim ama elime koluma sahip çıkacağım merak etmeyin. Umarım bu sefer üstünüze soda, kola falan dökmem :slight_smile:

7 Beğeni

Hoş geldiniz. Forumun güzelliği emniyetli olması. Soda da dökülse, kola da dökülse, hatta ayran da dökülse kimseye zarar vermiyor. :blush:

3 Beğeni

Hoşgeldin. Bir dahaki sefere dikkatli ol da bira filan dökme. Günah olur. Biraya yani. :grin:

2 Beğeni

Hoş geldiniz

2 Beğeni

Muğla’da herkese merhabalar

5 Beğeni

Hosgeldin Mert.

2 Beğeni

Mertcan Yazgan kardeş, hoş geldiniz.

1 Beğeni

sait beyaz ve mertcan kardeşlerimiz gelmiş hoşgelmişler… birer çay için bizden, sohbeti ısıtalım…

3 Beğeni

herkese merhaba :slight_smile:

2 Beğeni

Hoş geldiniz Zerrin Hanım.

Merhaba AlKaralar. 96 Ankara jenerasyonundanım. Lise yıllarında maçlara giderdim fakat üniversite için İstanbul diasporasına katılmamla biraz uyuşmuştum. Şimdi aranıza geç de olsa katıldım. Bundan sonra muhabbetimizin daim olması dileğiyle herkese sevgiler, saygılar…

7 Beğeni

Gökay kardeşim, hoş geldiniz.

1 Beğeni

Hoşgeldiniz

1 Beğeni

gökay kardeşim ve zerrin hanım hoş gelmişsiniz birer çay için, sohbeti koyulaştıralım…

1 Beğeni

Herkese merhaba, ben Tunç. Dededen ve babadan Gençlerbirliği kültürü ile büyüdüm. İlk gittiğim maç sanıyorum 4-5 yaşlarında Şekerspor maçıydı. Bir de maç kadroları anons edilirken Geremi’yi duyduğumu hatırlarım. 2000-2014 yılları arasında Ankara’da oynanan hemen hemen her maça geldim. En sevdiğim futbolcu Kona oldu, Ahmed Hassan’ın Denizlispor’a attığı aşırtma golü hiç unutmadım. Otuzlu yaşlara geliyorum hayatımda her zaman Gençlerbirliği vardı ve bununla gurur duydum. Geçmişten bu yana forumu takip ettiğim için pek çoğunuzu aslında tanıyorum. Ben de kendimi sizlere tanıtmak istedim, herkese sevgiler, saygılar.

10 Beğeni

Tüm yeni gelenlere hoş geldiniz der, forumda aktif ve daim olmanızı temenni ederim.
Çaylaaaaaarr Mehmet Güner’den

3 Beğeni

Hosgeldiniz Tunc Bey Kardesim.

1 Beğeni

Tunç Girek kardeşimiz, hoş geldiniz.

tunç bey kardeşim bi çay için bizden.
bunca zamansır neredeydiniz anlatın biraz…

1 Beğeni

Forumun en güzel kısmı canlanmış
Herkes sefa getirmiş

2 Beğeni