Yeni Gelenler Buraya!

Yeni gelenler hoş geldiniz! En kısa zamanda tribünde buluşmak dileğiyle. :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba Ozan Bey, tesekkurler sicak karsilama icin. Londra’da 2003 yilinda Aksit Agabey’i ziyaret etmistim ki tum hayatim boyunca ilk kez tanistigim birinden gordugum en samimi ve sicak karsilama idi. Maalesef daha sonra hic bir genclerbirlikli ile tanisamadim. Sanirim biraz yabanilik var bende, ama soz veriyorum yenecegim. Onur San kardesimiz mesaj atti, umarim onunla birlikte 6 kisilik dev kadroyu bir araya getiririz. Selamlar

3 Beğeni

sevgili timur kardeşim tekrar hoş geldin, tekrar sıcak bi çay ikram edelim. çubuklu kardeşimizi de unuttuk sanmayın, önce sıcak bi hoş geldin diyelim sonrada londraya kargoyla soğutmadan çay nasıl göndereceğimizi arştırmakta olduğumuzu bildirelim…

3 Beğeni

Sagolun Mehmet Bey, bu sabahki cayi-burada hala sabah- sizden gelm is gibi iciyorum. Selamlar

1 Beğeni

afiyet olsun… oraların çayıda meşhurdur ama bizimkileri tutmaz…
size ulaştırmanın bi yolunu bulacaz bi şekilde… hadi bakalım…

2 Beğeni

Bana da yer açınız lütfen.
Bu yıl ilk kez Bolu deplasmanında milli oldum.
Kısmette bu Cumartesi İstanbulspor maçında İstanbul ekibi olarak tam kadro yer alacağız.
İstanbul ekibi şu an itibarı ile 21 kişi. Ankara’dan gelecek renkdaşlarımız da 160 kişi civarında.
Maç saatine kadar ciddi bir taraftar kitlesi oluşacak gibi görülüyor.

3 Beğeni

Sevgili Akşit Ağabey, hoş geldiniz. Özlettiniz kendinizi… :blush:

1 Beğeni

An itibarı ile İstanbulspor maçında 178 kişi olmuşuz. Bu rakam dahada artacak.
Yokmu aranızdan gelecek?

376 ya ha gayret birsey kalmamis:):slight_smile:

1 Beğeni

ooo… akşit abi…
hoş geldin abi… bi hoş geldin çayı ve ondan sonra talep edeceğin bütün çaylara sponsorum, bilesin abi…
şu soğuk ankara günlerinde sıcak sıcak çaylar benden…:smile::smile::smiley::laughing:

yeni üye oldum ama eskiyim alkaralar:) eski-yeni diyelim:))

5 Beğeni

Merhabalar antalyada yaşamaktayım malesef ki ankaraya uzak düştüm iş gereği burada bu eksikliği hissetmeyeceğim sanırım tekrardan selam olsun herkese

7 Beğeni

Hoş geldiniz.

Mehmet Barış benim üniversiteden ve Eskişehir’den çok sevdiğim bir dostum. Normal de Ankaralı ama iş gereği Antalya’da yaşıyor, hoş geldin dostum :slight_smile:

Hoşbulduk dostum

yeni gelen kardeşlerimiz olmuş. ne güzel… ne güzel…
bu soğuk günlerde sıcak bir çay ikram edelim… içiniz ısınsın sıkça yazın…:smile::smiley:

antalya nın sacağını getirdin
hoş geldin foruma :upside_down_face:

Hoşbulduk her yerde mevcutuz azız belki ama özüz tekrardan teşekkür ederim

Hoşgeldiniz

Yeni gelen yok mu? yaaa…
Hazırda demli çay yanında Angara simidi vardı da…

1 Beğeni