Yeni Gelenler Buraya!

Alkaralar’a hoş geldin Can kardeşim.
Burada çayları Mehmet Güner ısmarlar.
Afiyetle iç.

2 Beğeni

Can hoşgeldin dostum.
Can’la yaklaşık 1 yıldır sosyal medya üzerinden tanışıyorduk, yakın zamanda yüz yüze görüştük. Son maçımızda alertada beraberdik, iş dolayısıyla Ankara’dan ayrılmazsa maratonda yanımızda olacak.

2 Beğeni

Hoş geldiniz.

2 Beğeni

Hoşgeldin.

Ben de 2015 yılında Kopenhag’da denk geldiğim Ankara adlı bir restoranın önünde açmıştım atkıyı. :grin:

8 Beğeni

Romanya Başkenti Bükreş’te Ankara Sokağı :slight_smile:

9 Beğeni

Süper :+1:t3: :grinning:

1 Beğeni

Bu da bende olsun
Roma da bir otobüs durağındaki otobüsün geçtiği duraklar tabelası

:blush::blush:

5 Beğeni

Bu işin tepe noktası Sibirya 'da Baykal gölünden doğup Yenisey ’ i besleyen “Angara Nehri” nde o atkıyı açmak olmalı.

Bakalım hangi Angaralı gerçekleştirecek bunu?

5 Beğeni

Bir zamanlar Makedonyada Moldovada kus ucmaz kervan gecmez ucra yollardaki benim gunahi ne arkadas diyen direklere MKE Ankaragucu stickeri yapistirip ,Uskupte bir kopruye ecus bucus Ankaragucu yazip bunlarinda resimlerini cekip sitelerde Avrupa Avrupa Duy sesimizi diye yayinlayan as yumurta yemisler vardi.

Sizinki agiz tadiyla bir restaurant dan baslamis Durak durak geze geze buraya kadar gelmis…Aksit agabeyin UEFA kupasi firtinasi Genclerbirligi icin her gittigi staddan attigi resimler hala gozumuzun onunde.

Siz bu isi biliyorsunuz…Tesekkur ederim

3 Beğeni

Bu da 2016 yılı. Paris’te bir otobüs durağından… :smiley:

4 Beğeni

Herkese merhaba. İsmim Emre. Bir futbol aşığı olarak şehre ve kulübe çocukluğumdan beri sempatim vardı ama takdir edersiniz ki ben de çoğu kişi gibi sordukları zaman üç büyüklerden birini söylüyordum, zaten Ankara’yla bağım yoktu. Artık Ankara’da yaşıyorum ve öyle ya da böyle çok sevdiğim bu şehrin takımını desteklemeyi, stadının yakınından bile geçmediğim takımlar yerine Gençlerbirliği’nin yanında olmayı kendime bir anlamda borç biliyorum. Şu an tabii ki “Ben 20 yıldır bu takımın peşindeyim!” diyemiyorum ama ümidim bundan 20 sene sonra bunu yapabilmek :slight_smile: Öyle misafir sanatçı gibi stada gidip gelmeyeyim dedim, diğer taraftarlarla da tanışmak isteyip aranıza katıldım.

8 Beğeni

Emre Demirci, hoş geldiniz.

2 Beğeni

Bu kulubun taraftari gercekten ozeldir. Turkiyeyi gectim Ingilterede dahi boyle bir taraftar gercekten yoktur.

Hosgeldiniz…

3 Beğeni

Hoş geldiniz Emre Demirci, Umarım memnun kalırsınız

2 Beğeni

Hoşgeldiniz

1 Beğeni

Hepinize çok teşekkür ediyorum, hoşbulduk.

1 Beğeni

Herkese selamlar,ismim Alperen.Dogdugum günden beri Ankaradayım,ancak bir Mersin Idman Yurdu taraftarıydım.Genclerbirligine ve taraftarina duyduğum sempati ve saygiyi bu sene taraftarliga tasidim.Umarim uzun seneler beraber olur,Genclerbirligini hakettiği yere,yerler hep beraber taşırız.

11 Beğeni

Hoş geldiniz.

3 Beğeni

Azamızda seni gördüğümüz için mutlu olduk Emre. Yüz yüzede tanışmak ümidiyle.

1 Beğeni

Merhabalar, 6 yaşımdan bu yana babadan Gençlerbirliği taraftarıyım, pek de yeni sayılmam, seneler önce alkaralar forumda referans vardı diye hatırlıyorum, teşebbüs etmiştim, bu güne nasipmiş.
Maç sonu yayın ve c blok ilaç gibi geldi, teşekkür etmek istedim. Asil renkdaşlara saygı ve sevgiler
Sonsuza kadar ve sadece Gençlerbirliği

8 Beğeni