Yeni Gelenler Buraya!

Atila Bey hoş geldiniz. Sizi görmek ne güzel. :slight_smile:

1 Beğeni

Atilla Abi hoşgeldin.

hoşgeldiniz abi :slight_smile:

hoşgeldin oğuzhan! kendisi aynı zamanda kara takımın tokelo rantie’si olmaya adaydır. :slight_smile:

1 Beğeni

Hacettepe Sosyal Hizmet bölümünden ev arkadaşım @Baris_Boga da aramıza katıldı. Artık o da bir Alkaralı👏

Hoşbulduk @Serkan_Gungordu abii :joy: rantei derken övdün mü yoksa biraz savruk mu buldun acaba :joy:

1 Beğeni

Rantie’nin savruk olmayanına gerçek Ronaldo diyorlar zaten…

Rantie’yi ben genelde överim, mesele senin nasıl baktığın :wink:

1 Beğeni

Ahahah doğru diyorsun abi teşekkür ederim o zaman çok :blush:

ooooo…
atila bey kardeşim gelmiş… hoş gelmiş…
bu soğukta sıcak bi çay söyleyelimde için atila bey… bizde geç kalmanın hikayelerini dinleyelim…

sevgili Talha Oğuzhan özdemir… size kaç söyleyeceğiz abicim… kaç kişisiniz siz?.

1 Beğeni

Selamlar! Y. Malatya maçından sonra vakit kaybetmeden foruma üye oldum. Şeyma ben, İstanbul’da yaşıyorum. Tribündeki arkadaşlar çok güzeldiniz. Teşekkür ederim hepinize. :slight_smile: Galibiyeti bol, güzel bi sezon olsun, umarım. İyi forumlar.

7 Beğeni

Merhabalar herkese yeni üyelerden biriyim saygılar sevgiler hepinize.

4 Beğeni

Umut hoşgeldin

Hoşgeldin @Umut_Sayin. :wink:

Umut ve Şeyma, hoşgeldiniz sefalar getirdiniz… Yeni gelenlere çaylar Mehmet Güner’den, biralar benden!

1 Beğeni

ooo… aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var… umut ve şeyma arkadaşlarımıza soğuk günlerde sıcak bi çay söyleyelim…
mesajlarıyla sık sık kendilerini hatırlatmalarını diliyoruz…

1 Beğeni

Herkese selamlar, ben de yeniyim.
Yarın tribünde toplanılacaksa ben de geleceğim, nerelerde oluyorsunuz?

1 Beğeni

Hoşgeldiniz aramıza. C blok en tepedeyiz. Yarın görüşmek üzere.

Hoşgeldiniz. Bugün C Bloka uğrayında yüz yüzede tanışalım

Herkese merhaba

4 Beğeni

Mahir hoşgeldin.
Mahir ayrıca bugün pasolig çıkarttırdı vede Kasımpaşa maçımıza bilet aldı. Hemde C Blok.

1 Beğeni