Yeni Gelenler Buraya!

Tekrardan herkese merhabalar.
Mahir ben. 18 yasindayim tobb uni de siyaset ve uluslar okuyacagim ama bu sene hazirliktayim. aslen Kastamonulu olmama ragmen Ankarada doğdum büyüdüm. Gençlerbirliğine her zaman sempatim olmakla beraber 3 buyuklerden birini tutuyordum. Bunun Ankaraya vefasizlik oldugunu düsundum ve hissettim akabinde araniza katildim.
Umarim cmt macta gorusuruz

4 Beğeni

Mahir aramıza hoşgeldin. Çarşamba günü Sıhhıye’de tanışmıştık, cumartesi maçta daha detaylı görüşürüz. Tekrar hoşgeldin.

@Mahir_Coban Hoşgeldin görüşürüz cumartesi günü maçta.

Mahir kardeş hoş geldiniz. Genç arkadaşların katılması ne güzel!

Herkes hoş gelmiş :smiley:
C Bloğa Sefa getirmiş :smiley:

1 Beğeni

Herkese selamlar.
İsmim Okan . 28 yaşındayım Aslan Ankara doğumluyum ama memleketim Amasya.
7 yaşından beridir Gençlerbirliği taraftarayım.
Uzun yıllardır görsel çalışmalar yapıyorum.
Gençlerbirliği ne görsel alanda da elimden geleni yapmaya çalisiyorum.
Saygılar…

4 Beğeni

Okan hoşgeldin

1 Beğeni

Okan kardeş hoş geldiniz. Görsel çalışmalarınızı görmek isteriz, paylaşırsanız seviniriz.

1 Beğeni

Okan hoş geldin :slight_smile:

2 Beğeni

Hamdullah abinin mekanına hoş geldin Okan,
Kendisi Dinektepe’de biraz meşgul. O yüzden sana hoş geldin diyemeyebilir.

2 Beğeni

Herkese merhabalar. Pasif olarak takipteyim yıllardır. Bu sene zaman buldukça forumdayım.

3 Beğeni

Hoşgeldiniz

2 Beğeni

Hoş geldiniz.

1 Beğeni

Aktif pasif dengesinin ne kadar önemli olduğunu Merol’un açıklamasından sonra bir kez daha idrak ettim.
Merol, foruma hoş geldin. Hepi topu 50 - 60 kişiyiz amam çoğu pasif.
Halbuki tüm üyelerin aktif olduğu bir forum ne kadar hareketli ve zevkli olur değil mi?
Neyse tribünde görüşelim.

3 Beğeni

Foruma, yani köyüne hoş geldin Serkancığım. Gelmenle birlikte köyü hareketlendirdin, ne güzel! Şöyle biraz köyün bol oksijenli temiz havasını ciğerlerine doya doya çek, patatesli-peynirli gözlemeden yerkene keçi yoğurduyla soğuk kuyu suyundan yapılan yayık ayranından iç, ardından da ince belli bardakta sıcak çay geliyor. Çaylar da Mehmet Güner’den tabii… Sahi Mehmet Güner nerelerde yahu?! Mehmetçiğim ses versene! :blush:

Bu arada köyden ayrılıp uzaklara, taa Whatsapp’lara giden arkadaşları da köyümüze bekliyoruz. Ve bu da sizlere Ferdi Baba’dan bir armağan: “Hadi gel köyümüze geri dönelim. Fadime’nin düğününde halay çekelim.”

1 Beğeni

Necdet Abicim @Polatlili , Bolu deplasmanında aramıza yeni arkadaşlar da vardı, ki bazıları siteye de üye oldular. Belli ki senden bir davet beklemekteler yazmak için.

1 Beğeni

sahiden köyüme geri gelmiş olmanın huzurunu ve mutluluğunu hissediyorum Necdet Abi… keşke hem Watsapp hem de forumu takip edebilecek kadar becerikli olsaydım, olamadım. Burayı seçtim çünkü 10 sene sonra burada neler yaşandığını, neler yazıp çizdiğimi, nasıl heyecanlandığımı, sevindiğimi, üzüldüğümü vs. (tabi ki eğer takıma ve futbola ilgisi olursa) çocuğuma göstermek istiyorum. Önceki siteleri arşiv olarak elimizde tutamadık ne yazık ki, ancak bu site gerçekten iyi, kullanışlı ve şükürler olsun ki @ozgurOdun gibi bir yöneticinin kontrolü altında… bu arada klibe de bayıldım, Alkaralar tarihinin en güzel hoşgeldin mesajı için teşekkürler :))

2 Beğeni