Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun?

Şahsi fikrim bu hikmet karamanı hep bi istemisimdir nedense 1.lig içinde İdeal bir hoca gibi sanki

Şu an için takımları olmakla beraber İrfan Buz, Kemal Özdeş veya Deli ama bu ihtimaller yok denecek kadar küçük, bir de Mustafa Reşit olabilir fakat bunların hepsinin çalışabilmesi için makul ve akılcı bir yönetim gerekir ve her şart altında da elbette Murat Paşa’nın gitmesi.

Gençlerbirliği menşeli hocalar olması iyi olur Erkan Sözeri, Mehmet Altıparmak, Metin Diyadin ve İbrahim Üzülmez iyi olur diye düşünüyorum. Hikmet Karaman, Yılmaz Vural ve Ümit Özat kesinlikle düşündüklerimin dışında.

1 Beğeni

Bende buna yakın düşünüyorum.

İbrahim Üzülmez veya olursa Mustafa Reşit Akçay’da olabilir. Mustafa Hocanın alt yapı konusunda hassas olduğunu biliyorum. Alt yapıdan baya oyuncuda çıkarılırız bu arada.

1 Beğeni

samet aybaba az once istifa etti bence o gelmeli en azindan altyapimizdan yeni cevherler cikar belki

Bir not düşecem:
**Ümit Özat geri gelmesin **

1 Beğeni

Yönetim belli olmadan td seçimi bana mantıklı gelmiyor.

Erkan Sözeri yeni teknik direktörümüz olmuş . hayırlı olsun

Hayırlı olsun. Klişe tabirle kağıt üzerinde güzel oldu.

Yeterince üzüldük, hayal kırıklığına uğradık. Umarım bu sefer bunlar olmaz

Bizden biri, ligi iyi tanıyor, bütün şartlar müsait. Başarılı olacağına inanıyorum.

1 Beğeni

Bu sezon yaşadığımız bunca sıkıntı, rezillik ve ardından gelen küme düşme sonucu mali felaketten sonra Erkan Sözeri’nin göreve getirilmesi olumlu. Yeni teknik direktörümüze başarılar diliyorum, uygun çalışma koşulları yaratılırsa başarılı olacağına da inanıyorum.

Ancak başkanın tutum ve davranışları ne yazık ki hâlâ soru işaretleriyle dolu. Camianın güvenini tamamen kaybetmiş olan başkanın eski teknik direktörle ilişkisini kesmeyip, bir süre sonra bahaneler üreterek Erkan Sözeri’yi görevden alması ve yerine yine eski teknik direktörü getirmesi ihtimal dahilinde… Çünkü bunu bir kez yaptı, yine yapabilir. Mesut Bakkal’a destek olması gerekirken, kendisi eski teknik direktörle ilişkisini kesmediği gibi eski teknik direktörün futbolcularla ilişkisini devam ettirmesine ve Mesut Bakkal’ın adeta sabote edilmesine de göz yumduktan sonra gerekli şartlar oluşunca Mesut Bakkal’ı gönderdi ve ülkemizde o kadar teknik direktör varken, bulunmaz Hint kumaşı gibi aynı adamı başımıza bela etti. (Gönderdiği Mesut Bakkal ise Aytemiz Alanyaspor’un kurtarıcısı oldu.) Yetmedi, son üç haftaya kadar kurtulma ihtimalimiz çok yüksek olduğu halde “düşme” sözcüğünü ağzına alabildi ve “Düşersek de böyle düşeceğiz” diyebildi. Başkanın, geçmiş sezonun samimi bir muhasebesini yapmadan, bu felaketin sorumluluğunu açıkça ve mertçe üstlenmeden, eski teknik direktörün de bu tahribattaki rolünü açıklamadan ve bir daha kesinlikle göreve getirmeyeceğini belirtmeden güven tazelemesi mümkün değil.

5 Beğeni

Başkanın geçmiş sezonun samimi bir muhasebesini yapması için vakit kaybetmeden
“Ben yapamadım, benden bu kadar.
Gençlerbirliği için çalışmaya başkan olarak devam etmeyeceğim”
demesi gerekir.

Bu duruşu gerçekleştirmediği sürece
Gelen giden ne td ne de topçu benim gözümde kıymetli değildir.

1 Beğeni