18 Eylül 2020 Taraftar - Yönetim Görüşmesi

2 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

Paylaşım için teşekkürler gardaşım.

Öncelikle Başkan Murat Cavcav’ın bu görüşmeyi kabul etmesine ve sonra da bir bahane ileri sürerek iptal etmemesine şaşırdığımı ifade edeyim. Çünkü görüşeceğini hiç sanmıyordum. Bu sebeple kendisini kutluyorum.

Asya’nın Dedesi’nin paylaştığı görsellerdeki sorular çok önemli. Bu sorulara nasıl yanıtlar verdiğini çok merak ediyorum.

1 Beğeni

Toplantıya katılan arkadaşlarımızın paylaştığı notlara göre maalesef çok verimli bir toplantı olmamış ve başkan tatmin edici yanıtlar vermemiş/verememiş.

Bu gün Kulüpten dünkü görüşme ile ilgili açıklama geldi.
Ne diyor biliyor musunuz

KAMUOYUNA DUYURU

Başkanımız Murat Cavcav ve yönetim kurulu üyelerimiz, gelen talep doğrultusunda 18 Eylül 2020 tarihinde taraftarımızla bir araya geldi.

Toplantı karşılıklı fikir alışverişi şeklinde ve centilmenlik çerçevesinde geçti. Taraftarımız görüşlerini ifade etti, başkanımız Murat Cavcav da cevaplarını verdi.

Sonrasında ise görüşmede yer alan taraftarlarımızın Gençlerbirlikli centilmenliğine, akademik ve iş kariyerlerine yakıştıramadığımız subjektif değerlendirmelerle kurgulanan bir metin basına servis edildi.

Başkanımızın, taraftarımızla yaptığı samimi toplantının içeriğini subjektif değerlendirmelerle metinleştirmek iyi niyeti suistimal; içeriği, eksik ve subjektif değerlendirmelerle basına servis etmek de görevi kötüye kullanmaktır.

Yasal yollara başvurma hakkımız saklıdır.

Gençlerbirliği Spor Kulübü

1 Beğeni

Toplantıya Taraftarı temsilen katılan arkadaşlar “görevi kötüye kullanmış”
Kulüp yasal yollara başvurma hakkını saklı tutuyormuş.

Hadi, Hadi başvur bakalım.
Y Ö N E T E M İ Y O R S U N U Z !
Siz en iyisi İstifa edin

3 Beğeni

Eksik ve subjektif değerlendirmeler neymiş söylesinler de bilelim. Şurası yalan desinler, şurası yanlış desinler. En büyük yanlışları, bu görüşmenin kapalı kapılar ardında yapıldığını ve toplantıda konuşulanların orada kalacağını sanmaları… Ayrıca sayın başkan ve yönetim böyle saçmasapan bir açıklamayla bu konuyu kapatıp geçiştiremez. Taraftarların sosyal medyada görseller halinde paylaştığı 11 soruya / iddiaya tek tek cevap vermek ve taraftarlar ile spor kamuoyunu tatmin edici bir şekilde bilgilendirmek zorundalar.

2 Beğeni

Toplantı notlarına göre, sayın başkan cebinden para veriyormuş. Bu beyanı daha önce birkaç yerde daha okumuştum. Cebimden para veriyorum demek kolay. Ne zaman vermiş, kayıt ve belgelerle göstersin de bilelim.

Ben de söylerim cebimden para veriyorum diye. Hatta işte söylüyorum: Bizim “Asya’nın Dedesi” ile birlikte her kulübe gidişimizde kulüp faaliyetlerinde kullanılmak üzere 500.000’lik parçalar halinde sayın başkana elden toplam 20 milyon lira civarında para vermiş durumdayız ama defterlere kaydetmemişler! Bunu kamera kayıtları ile kanıtlayabilirdik ama kamera kayıtlarını silmişler! Hacettepe’den olan 15 milyon liralık alacak kaydedilmiş ama bizim memur halimizle biriktirdiğimiz ve çantayla getirip elden verdiğimiz paralar kaydedilmemiş! :blush:

Cemal Aydın ve Melih Gökçek dönemindeki Ankaragücü kulübüne döndük. Orada da kulübün maaşlı personeli bile cebinden 1,5 milyon dolar vermişti! Bu borçlar kulübü perişan etmişti.

Çok değil, daha üç yıl önce banka mevduat hesabında 50-60 milyon lira olan bir kulübe başkan olup, şimdi cebimden para veriyorum diyerek kulübü kendisine borçlu gösteren bir başkan var. Felaket üstümüze bir çığ gibi geliyor, kaçın. Durumumuz hiç iç açıcı değil maalesef.

1 Beğeni

Gençlerbirliği taraftarları, sosyal medyada paylaşılan toplantı notlarının ardından kulüp yönetimince yapılan saçmasapan açıklamaya cevap niteliğinde bir açıklamayı bugün sosyal medyada paylaştı. Birçok taraftar da kendi sosyal medya sayfalarında bu açıklamayı paylaşıyor.

3 Beğeni

güzel bir detaydı böyle bir görüşme. Ne olursa olsun bu kadar negatif olunmamalıydı. yönetimin hataları olduğu gibi başarıları da vardı. eski hatalarından ders çıkartıyor profili çiziyorlardı. bana göre kötü yanlış olan seçilen futbol akıldır. kesinlikle antalyaspor örnek alınmalı. Kadro yapılanması, mesela nuri-podolski. +4 tane gelecek vaad eden)(ciddi potansiyeller) varken oğuzkaan ı da takasa alıyorlarmış. Tamer tuna çok kaliteli ve potansiyeli teknik Direktör. bizim sistem futboluna değil karaktere ihtiyacımız var. Bu hatadan umarım bir an önce dönerler. ayrıca bu yol da bi şekilde başarılı olan kulüplerin hemen hemen hepsi satıldı. Bu da bir başarı değil projeydi.

1 Beğeni

Ben yönetimin ne idari ne de sportif bir başarısını göremeyenler denim.
O yüzden gerek Yöetim &Taraftar buluşmasındaki konuşmaların içeriğini yansıtan toplantı tutanağını gerekse yöetimin “konuşulanları basına yansıtmakla görevi kötüye kullandınız” şeklindeki saçma açıklamasına verilen yanıtı yerinde ve doğru buluyorum.

3 Beğeni

Ben gidişattan çok endişeliyim. Kulübümüz, sportif başarısızlığın yanı sıra mali yönden sürekli kötüye giden, bankadaki parası bitmiş, başkanın “cebimden para veriyorum” diyerek kendisine borçlandırdığı bir kulüp durumunda… Düşünün, yayın gelirlerinden o kadar para gelmiş, Mert Çetin’in Roma’ya transferinden ciddi bir gelir elde edilmiş ama kulüp hâlâ başkana borçlu… Sosyal medyada, “başkan iyi ama çevresi kötü” şeklinde bir takım mesajlar dolaşıyor. Bence sorunun ana kaynağı bizzat başkanın kendisi ve çevresine topladığı kişilerdir. Daha önce batan ve tarihe karışan kulüplerin başkanları zamanında ne yaptıysa şu anda aynısını yapmaktadır maalesef.

1 Beğeni