2018-19 TFF 1. Lig 14. Hafta / Gençlerbirliği - Kardemir Karabükspor

1 Aralık 2018 Cumartesi Günü Saat 16.00
Stad: Ankara’da futbol oynamaya müsait bir stadyum olmadığı içim belli değil!

• Kazanırız
  • Berabere kalırız
  • Kaybederiz

0 oylayanlar

Sanırım Eskişehir olacak. Ahmet İlhan Özek ve Alper Uludağ kart cezalısı. Hakan Arıkan, Selçuk Şahin ve Sesse ceza sınırındalar.

Puan cetvelinin alttan üçüncüsü iken Balkes’e yenildik hem de 3 gol yiyerek.
Karabükspor’a da pek ala yenilebiliriz. Sırf ligin sonuncusu diye 5 atacak halimiz yok. Bu takım bize gösterdi ki galibiyetin garantisi de yok. Çünküüüüüü kendini büyük, rakibi küçük görme hastalığı olan bir takımız. Gerçi bizimkisi oyuncu topluluğu, takım da denmez ya.
Bilemiyorum iki maç üst üste yenilince, şapka düştü kel göründü, ben de karamsarlaştım.

2 Beğeni

İnşallah bir sıkıntı yaşamayız ve kazanırız.

Biraz zorlanır ama kazaniriz
Kart sınırında olan oyuncular çok dikkatli olmalı.
Hatta kaleci hariç diğerleri yedek başlayabilir.
Karabük baştan beri elinden geldiğince direniyor ancak tecrübe eksikliği nedeniyle maç kazanamadilar. En zor maçlardan biri…

1 Beğeni

Arkadaşlar iki maç üst üste yenildik ya, nasıl bir ruh halidir bu yahu! Biraz önce kulübümüzün resmi Facebook sayfasına girdim, en üstte bir paylaşımın başlığını, “Yenilme günü” diye okudum. Bugün maç yok bir şey yok, ne yenilmesi diye kızarkene yanlış okuduğumu fark ettim. Başlık: “Yenileme günü”… :blush:

2018

3 Beğeni

Mac Eskisehirde…

Şaşırdık mı? Hayır!

Zaten isin aci tarafi sasirmamak…Adaletsizligi Ahlaksizligi Adam kayirmaciligi Eyyamciligi Normal karsilamamiz asil sasirtici olmasi gereken.

Bizim takımın son mağlubiyetlerden sonra bu maçı daha ciddiye alacağına inanıyorum, daha doğrusu öyle olmasını umuyorum. Karabük gerçekten çok kötü bir takım. Kesinlikle yenmemiz lazım üstelik rahat bir şekilde, eze eze yenmemiz lazım. Umarım üzülmeyiz.

1 Beğeni

eskişehirde stad a gidip dönmek daha kolay

Maç Eskişehire alındığından bu yana bu aki maça kendimi veremedim :confused:
Kızılay Alerta da maç havasına girerim umarım :smile:
:beers:

Nadir’in 14. dakikada attığı golle 1-0 galip durumdayız.

Durum 2-0 oldu. Gol: Deniz Yılmaz, Dakika: 25…

3-0. Dakika 53, Sessegnon…

5-0… Dakika 71 Bekir Yılmaz, Dakika 75 Deniz Yılmaz…

6-0… Dakika 80 Ahmet Oğuz, penaltıdan…

Mert iyiki oynadı. :+1:
Berat ve Rahmetullah ın da olması gerekmez miydi?
Penaltı atışını kullanacak kişi seçimi ve
2. yarı kaleci değişikliği benim anlam veremediklerimden.:-1:
Ben Ahmet i savruk gördüm.
Özellikle Denizli maçında orta sahayı geçmemesi gerekiyor.
İleri uç çok hızlı Denizli’de.

Deniz Yılmaz’ın da iyi oyununu izleyemeden gitti demeyiz artık

1 Beğeni

Zorlu Denizlispor maçı öncesinde moralimizi yükselten güzel bir galibiyet aldık. Takımımızı ve hocamızı kutluyorum.