27 Ekim 2018 Bolu Deplasmanı

Ligde en yakın rakibimiz ile en yakın mesafedeki deplasman yapılmaz mı?
:sunglasses:

İstanbul ekibi Boluda olacak Ankaralıları da bekleriz

1 Beğeni

Cansın ve Ben olmaya çalışacağız :slight_smile: Ömer Abimden cevap bekliyoruz cevaba göre plan yapacağız bakalım. Ya Ömer Abime ya da Ümit’ine sabaya ekleneceğiz muhtemelen :slight_smile:

1 Beğeni

Biletler yarın sabah saat 10’da satışa çıkıyor. 428 adet bilet ayrılmış bize ve fiyatı 10 lira. Umarım şu önemli maçta biletleri tüketiriz.

Ben de gelebilirim sanki :slight_smile: ilk maçım olacak, takım üst üste kazanınca totem olsun diye (daha doğrusu olur da puan kaybederiz faturası bize çıkar diye) maçlara gel(e)memiştim. Bir aksilik olmazsa Boluspor maçındaki tribündeyim ben de

@Polatlili abi ile @tanilbora abiyi alıyorum, öğleden sonra çıkıyoruz yola, akşam saatlerinde stattayız :slight_smile: oyy deplasmana bak

Kutayla ben de geliyoruz.

Takım puan kaybedince tribüne rahatlıkla dönenler :slight_smile:

1 Beğeni

bolu deplasmanı için ses bekliyorum @tanilbora @Polatlili

@AhmetAy 'ın biletler biter çıkar çıkmaz telkinine uyarak tez canlılık yapıp biletler satışa çıkar çıkmaz aldım. İlk bileti almışım sanırım. Sıra A Koltuk 1. Gençlerbirliği taraftarı olmanın güzelliklerinden biri de böyle önemli bir maça bile istediğiniz an bilet bulabiliyorsunuz :slightly_smiling_face: 1 saat önce baktığımda satılan bilet sayısı 90-100 bandındaydı.

Durun hemen gitmeyin, bizi de bekleyin.
Taa Köyceğiz’den gelip, Cumartesi siz yola çıkmadan yetişeceğim.
Necla ve Ben toplam 2 Kişiyiz. Araba da var veya boş aracı doldurabiliriz.

2 Beğeni

Rahmetli Turgay Şeren’in de dediği “yok artık Ali Sami”

Ta nerelerden geliyor Ateşoğlu maça, o zaman maç öncesi yol üstü bir yerlerde buluşup yemek çay kahve bir şeyler mi yapsak ?

Yola çıkarken ortak bir noktada buluşup Gevşek ve kontrollü bir konvoy yapabiliriz. Bu şekilde araçlar arası yolcu değişimi de yapabiliriz.
Ve hatta giderken Kızılcahamam-Gerede üzeri de gidebiliriz. Bol manzaralı.

Merhabalar arkadaşlar. Bir gençlerli olarak logosuz pasolig kartına sahibim bu yüzden bolu tribününden almak zorunda kaldım. Deplasman tarafına nasıl geçebilirim acaba?

Evdekilerden (hanım ve çocuklar) izin almaya çalışıyorum izin alabilirsem bende ilk deplasmanımı yapacam.

1 Beğeni

Ne yazık ki deplasman tarafına geçmeniz mümkün değil…

tek yol gb logolu yeni bir passolig kartı başvurusu yapmak.

‘‘Te Ankara’dan geldik, üzerimde de gençler forması var abi sıkıntı olur deplasmana geçebilir miyiz?’’ cümlesi işe yarar mı acaba…

19 Mayıs’da oynarken bunun örneklerine şahit oluyorduk ama o özellikle İstanbul takımlarına karşı yaptığımız maçlarda oluyordu. Oradaki polisin inisiyatif alma şansı muhtemelen vardır ama yapar mı? Ben pek sanmıyorum.

1 Beğeni

Bolu tribününe girişiniz kırmızı siyah renkli t-shirt ile bile güvenliğiniz açısından çok riskli. :scream:
Ki polisin o şekilde sizi bolu tarafına alacağını zannetmiyorum :frowning_face:

1 Beğeni