Alkaralar ''Atkı - Polar''

Polar yaptıracağız … Düz kırmızı renk, sol ön kısımda Gençlerbirliği arması, sağ ön kısımda Alkaralar logosu, arkasında ise Gençlerbirliği-Alkaralar yazısı olacak. Fiyat 60tl. Arzu edenler buraya beden ölçülerini yazabilirler.

3 Beğeni

Arkada sadece ‘‘Alkaralar’’ yazsa daha iyi durmaz mı ? (2011’de ki tasarımdaki aynı puntoyla)

2 adet M.
Siyahı da yapılır mı acaba?

1 Beğeni

1 tane L’da ben alırım.

1 Beğeni

Ahmet ve Özgür yazdım. Celil Gençlerbirliği de yazsın güzel durur.

ben de bir adet xl isterim. aslında large isterim ama küçük gelme ihtimali var, en iyisi xl alıp, büyük gelirse küçülttürmek

1 Beğeni

Böyle güzel bir düşünceye muhalif olmak haddime değil aslında ama keşke eski siyahından da yaptırabilsek ve isteyen istediğinden alsa. Ürün sayısı fiyatı çok fazla etkilemiyorsa tabii ki. İkisinden de 10dan fazla sipariş çıkar zaten. Ve isteyen istediğine sahip olmuş olur ufak bir fiyat farkıyla.

3 Beğeni

Aynen ya bende eski polardan bende olmadığı için o içimde kaldı ondan istiorm aslinda tasarımı baya iyi… aksam halı sahada masaya yatıralım bu konuyu olmadı 2 cesit yaptiralım…

2 Beğeni

Kırmızıları bi halledelim, beğenilirse siyahını da yaptırırız.

1 Beğeni

Arkadaşlar:

Eski üyelerimiz hatırlar; abiler, ablalar. 2010 yılı sonu 2011 yılı başları o civarlarda polar yaptırılmıştı. Öncesinde konuyu enine boyunu, herşeyiyle tartışmış en son üründe karar vermiştik. O polardan ben 2 tane almıştım; birisini hediye ettim, diğerini büyük bir keyifle giyiyorum.Tasarımı güzel ve gayet sağlam çıktı.

Sene oldu 2017, hatta 2018’e az kaldı. O günden bugüne aramıza birçok arkadaş katıldı. Özellikle öğrenci genç arkadaşların grubumuza katılımı var. Arkadaşlarımızın çoğunun Gençlerbirliği poları yok ve de grubumuza ait bir ürüne sahip değiller. Atkı, polar ile grubumuza aidiyetlerini pekiştirmek istiyorlar. Pekiştimek diyorum. Anlarsınız genç arkadaşlar baya heyecanlılar işte…Ben kendi adıma bir adet daha Alkaralar polarına sahip olmak isterim. ( Biri alkaralar toplamda 6 polarım var sorun değil, 7. de olabilir, onu da giyerim.)

Kendi aramızda halı sahada maç arasında defalarca bu konu konuşuldu. Adım atmak için Muzo girişimde bulunup tabiri caizse ön ayak olmak istedi. Whatpsapta beden veya tasarım noktasında fikirlerinizi beyan ettiniz. Gördük ki ciddi bir talep var.(40 polar kadar, bazı arkadaşlar 2-3 tane almayı planlıyor.)

Olayın özeti bu şimdi asıl konuya giriyorum:
Tasarım konusunda bir görüş ayrılığı mevcut. Arkadaşlarımızın bir kısmı eski poların aynısını isterken, bir kısın arkadaşlarımızda kırmızı renkte bir polar istemektedir
Eski poları isteyenler:

-Tasarımının güzel olmasını
-Sağlam olmasını
-Günlük hayatta da giyebileceklerini, kırmızıyı giyemeyeceklerini
-Kırmızı renkte bir poların güneşte solacağını ve keçi logomuzun üzerinde güzel durmayacağını ifade ederken.

Kırmızı renkte polar isteyen arkadaşlar:

• Değişik olsun
  • Kırmızı belirgin bir renk gibi düşüncelere sahipler.

Bu noktada Muzo veya başka bir arkadaşımızın bu işe giriştiği için maddi veya manevi zarar görmesini hiçbirimiz istemeyiz. Halı sahada aramızda yaptığımız istişarede 13’e karşı 1 oyla eski polar istendi. Eğer polar yaptırırsak tasarımın iyi seçilmesi gerektiği, uzunca bir süre yeniden polar yaptıramayacağımız görüşü hakimdi. Bu noktada tasarım konusunun ankete taşınması kararı aldık diyebilirim. KISACASI BU BAŞLIKTA ESKİ POLAR VE KIRMIZI TASARIMLI POLAR ARASINDA BİR ANKET YAPILMALI.

Bundan sonraki kısım tamamen şahsi görüşüm:
Ben 2011’deki poları çok beğendim, aynısından bir tane daha olsun isterim. O zaman uzun uzun tartışmıştık. Genç kadeşlerimizinde biran önce alkaralar polarına sahip olması adına; süreç uzamaması için ankette eski polar yönünde oy kullanacam. Ankette kırmızı çıkarsa onu da alırım sorun değil 7. polarım olur.

6 Beğeni

Yukarda kalp kırıcı bir ifade kullandıysam affola. Sözün özü karar verirken demokratik davranmalıyız, oldu bittiye getirmemeliyiz işte.

2 Beğeni

Ben 2011 tasarımının aynısından yanayım olmayacaksada siyah poların üstüne armaların yerinde ufak değişiklikler olabilir belki

Doğru söylüyorsun Ahmet bir süre daha görüşüp o şekilde karar verelim. Benim oyum kırmızıdan yana.

Aynen abi iyi düşünelim detaylarını falan iyi netleştirelim öyle hareket edelim… Hepimiz 2-3 adet alacaz neredeyse, yıllar sonra bir işe girişiliyor bari değsin sonu güzel bir şey ortaya çıksın…

• Kırmızı Polar
  • Eski Ploar

0 oylayan

Ben şunu şuraya bırakayım. önce bunu oylayalım isterseniz. Sonra istenirse arkada gençlerbirliği yazsın yazmasın, alkaralar logosu göğüs yerine kolda olsun gibi şeyleri oylayalım :smiley:

Bu arada Muzo abiye bu işe ön ayak olduğu için ayrıca teşekkür etmek isterim. Ahmet abinin dediği gibi poları olmayan ve olmasını çok isteyen genç alkaralar mevcut (ben).

2 Beğeni

Siyah şık bir renk ama Kırmızı ise daha farkındalık yaratan bir renk. Yani kırmızı daha güzeldir özellikle maçlara giderken o yüzden kırmızı olsun :slight_smile:

Yıllardır polarım olmadığı için kırmıız-siyah adidas giyerek gidiyorum maçlara öyle düşünün :slight_smile:

Bu arada ben de bir adet L istiyorum muzo ekler misin beni de listeye…

1 Beğeni

Gayet hoş duruyor.

Siyah polarimiz çok güzel. Hem maçta hem gundelikte çok rahat kullanılıyor. Yaptirali 6 yıl olmuş ve o sürede aramıza katılan çok sayıda arkadaşımız var. Aynısını yaptırabilir miyiz bilmiyorum ama tasarım ve işçilik olarak onu hedef almak taraftariyim.

Kırmızıya karar verilirse de Polat’ın kalitesi çok önemli olacak. Rengi çok kolay solabilir ve nur topu gibi bir turuncu polarimiz olabilir :slight_smile:

Tasarımda sadelikten yanayım. Büyük büyük yazılara gerek yok.

2 Beğeni

5 Beğeni

Tribünde ve beraber gittiğimiz yerlerde farkındalık yaratması açısından ben de kırmızı polardan yanayım. Üstelik kaçlarda giydiğim bir kırmızı polarım olmasına rağmen… hepimizin kırmızı polar giymesi gerektiğini düşünüyorum. tribün renkli ve taraflı görünüyor böylece :slight_smile:

2 Beğeni