Alkaralar ''Atkı - Polar''

Siyah polar isteyenler kolektifine beni de ekleyin. :slight_smile:
Ya da @Erdem_Ceydilek polarını bana versin. :smiley: O zaman kırmızı polara da evet diyebilirim.

2 Beğeni

Benim de tercihim siyah olandan yana ankettede belirttim. Sebebi ise maçlardan ziyade gündelik zamanda da kullanılabilir olması. Poların kalitesi de önemli kırmızı da olsa siyahta olsa poların solmaması gerekiyor. Uzun bir zaman kullanabilmek için kaliteyi bulmamız gerekiyor. Fotoğrafta gördüğüm kadarıyla yazılar ve armalar ölçütü süper ne küçük nede büyük. Kırmızıyı seçen abilerime ablalarıma da saygı duyuyorum .

Bugün Ankaragücü Store’da ki Ufuk Abi’yle yaptırmayı düşündüğümüz atkı ve polar konusunu görüştüm…

Öncelikle atkı konusu…100 adet atkı yaptırılması durumunda ‘‘tek taraflı dokuma’’ atkının adedi 6 tl ye, ‘‘çift taraflı triko(örme)’’ atkının adedi 8.5 tl ye geliyor…Yaptırmayı düşündüğümüz atkı, en son yapılan triko atkının ufak tefek değişiklikler yapılmış hali (örneğin püskülleri siyah - Alkaralar ve Gençlerbirliği yazılarının altı üstü kırmızı siyah damalı vs olabilir)… Dokuma atkıya talep varsa bu konuyu da yine buradan oylamaya sunabiliriz…

Polar konusunda da ‘‘düz renk, yazıları ve armalar nakışlı’’ polara 50 tl fiyat verdi… Şimdi hem 2011 de ki beğenilen tasarımlı siyah poları, hem de yeni tasarımlı kırmızı poları yaptırmamız durumunda her iki polara da yaklaşık 25-30 adet civarı talep olur diye düşünüyorum…Şahsi fikrim hem 2011 de ki siyah, özellikle Alkaralar’a yeni katılan arkadaşlarda olmayan ve günlük kullanıma da uygun sade tasarımlı poları, hem de yeni tasarlanacak, tribünde dikkat çekecek, kırmızı renkteki poları da yaptırabiliriz diye düşünüyorum… Böylelikle ortak bir noktada buluşup herkesi memnun etmiş oluruz…

7 Beğeni

Bendeki listede sayı 40. 20 siyah 20 kırmızı yaptırabiliriz. Cumartesi maçtan sonra beraber gidelim.

Ben de kırmızıdan yanayım. Akşit Özkural.

1 Beğeni

XXL mümkünse.

Herkese Merhaba,
Kırmızı olacaksa ben de 3 tane istiyorum. (M,L ve XL)

Kırmızı, tribün anlamında daha iyi olur ama şu eskisinde de aklım kaldı açıkçası. Ben de kırmızı L isteyeyim bir tane. Beraber bir şey yapılması gerekiyorsa, uygun olursam amadeyim :grin:

Ben 10 tane kırmızı siparişi verdim. 2 hafta sonra hazır olacak. Modeli görürüz, beğenilirliğine bakarız diye düşündüm.

1 adet siyah XXL (en büyük beden neyse o lütfen), 1 adet de kırmızı L rica ediyorum ben de.

1 Beğeni

Arkadaşlar kırmızı poların modeli bu şekildedir.

Mümkünse bende siyah polardan 1 adet XXL almak isterim

1 Beğeni

Arkadaşlar siyah için biraz bekletecez sizleri. Ama inşallah değecek.

1 Beğeni

Emek verenlere, bu iş için vakit ayıranlara çok teşekkür… Her iki renkten birer adet Medium beden isterim ben de.
Bu arada geç olmadıysa bir bilgi vereyim. Önceki polar yapılırken Gençlerbirliği logosunu Orcan ayrıca yaptırıp polar imalatçısına vermişti. Polara o logo basıldı. Hem görüntü daha güzel oldu hem de fazla sayıda yaptırıldığı için isteyen ayrıca logo alıp istediği şekilde kullanabildi. Bir opsiyon olarak aklınızda olsun :slight_smile:

1 Beğeni

@celiltoruner
Celil, yukarıda atkı konusuna girmişsin ama cevap gelmemiş… Mevzu havada mı kaldı yoksa forum dışında bir girişim oldu mu?

Abi en son yaptırılan triko atkıdan 100 adet sipariş verildi… Polar konusunda da en güzel sonucu alabilmek adına acele etmiyoruz… Biz aynı yerle konuştuk… Formalardaki logo gibi dokuma yaparız dedi… Serkan Abi de başka bir yere sordu… Duruma göre o işi de halledeceğiz…

2 Beğeni

Atkı: Sipariş verildi, gelmesini bekliyoruz, son yaptırılan triko atkıdan. Çarşamba günü on gün dendi.En geç Kayseri maçımızda elimizde olur diye tahmin ediyorum.

Kırmızı Polar: Muzo 10 tane yaptırdı, hatta birini ben aldım. 2. parti için sizlerden sipariş alacak. Ürünü görme şansınız da oldu.

Siyah Polar (2011’dekinin aynısı): Bu konuda birebir aynısını yaptıracağımız için acele etmedik. İnce eleyip sık dokuyoruz diyebilirim. Serkan Abinin sorduğu yerden cevap bekliyoruz. Biraz geç olacak, ama güzel olacak inşallah.

1 Beğeni

Arkadaşlar atkılarımız elimize ulaştı. Şuan dışardayım görsel aramıyorum. Bana ve Celil’e ulaşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda Özgür ve Serkan Abi’dede olacak. 10 TL fiyatı

1 Beğeni

4 Beğeni

atkılarımız güzel olmuş ancak bu logoların olduğu yerlerde beyazlık bi görüntü var umarım fotodandır.