Alkaralar ''Atkı - Polar''

Araya desen girince örgüde sıkıntı olmuş. Fotoğraftan değil gibi.

Ben istanbul’dayım. Bana da ayrırsanız sevinirim.

o kısımlar hep öyle çıkıyor. eski atkılarda da böyleydi.

Logo ve arma yan olarak işlendiğinden oluyor muhtemelen ama sırıtmıyor pek…
Bu arada yeni atkılar eski atkılara göre yaklaşık 1 püskül boyu (3-4 cm) daha uzun…
Eski atkıyı boynuma dolayınca kısa kalıyordu, o açıdan iyi olmuş bunlar :grinning:

Ben şuan İstanbuldayımda 3 tane ayırabilir misiniz bana :slight_smile:

modelini watsapp’tan paylaştığım, daha önce yaptırdığımız siyah poların çok benzeri ama fermuarsız ve kapüşonlu polar için istekte bulunanların listesi aşağıdaki gibidir. beden bildirmeyen bedenini bildirsin, ekleme çıkarma yapacak olan bu eklemeleri çıkarmaları yapsın da, siparişimizi verelim. olmaz mı?

serkan sweat

5 Beğeni

Abi L benimki

şeyma sağlam, 1 tane S.

Siyah Polardan Mümkünse Bende Alabilir miyim S Beden

benimde 1 L 1 S abi

Bir L bir de XS bana

Bir L de bana.

Herkese merhaba dün atkılar bana da ulaştı. Evde 10 dakika atkıları sevdim :smiley:
Atkı almak isteyenler bana (@ozgurOdun ) @celiltoruner @AhmetAy ya da @Serkan_Gungordu ulaşabilirler.
Bana buradan da özel mesaj atabilirsiniz. Her maç öncesi kontrol edip öyle yola çıkacağım.
:black_heart: :heart:

Bende bir not düşeyim. Bu tip atkı polar vs yapım işlerinde yaptıran kişilerin üstünde maddi ve lojistik yükler oluyor. O yüzden mümkün olan en kısa zamanda ücretini verip atkıları teslim almak bu yükleri hafifletecektir.

4 Beğeni

Arkadaşlar herkese selam,
Polarımız gelecek hafta içinde teslim edilecek. Toplamda 67 polar siparişimiz var. İlk aşamada 500 TL kapora istendi, ben onu hallettim. Ancak polarları teslim aşamasında (67X60) - 500= 3520 TL daha ödememiz gerekecek. Bu parayı mümkün olduğunca hızlı toparlarsak, polarların alımında sıkıntı yaşamamış oluruz. Para hesabını karıştırdığım için mümkün olduğunca elden para almak istemiyorum. Size vereceğim hesap numarasına sipariş ettiğiniz polar adedi X 60 TL’yi, açıklama bölümüne isim soyad yazarak yatırırsanız, sipariş ödemelerini takip etmem daha kolay olacaktır. Umarım istediğimiz gibi güzel bir polar çıkar. Şimdiden herkese teşekkürler…

Mustafa Serkan Güngördü
Finansbank Hesap No: TR39 0011 1000 0000 0060 3151 82

5 Beğeni

Dostlar,

Siyah poların M bedeninden alma şansımız var mıdır hala?

var ama siparişi çoktan verdik. yapan arkadaş fazladan yapacaktı, oradan ayırtabiliriz. çıktığı gün hbaerr veririm bahçelideki dükkandan alırsınız.

1 Beğeni

Arkadaşlar Serkan Abi bir tanede kırmızı polar yaptırmayı planlıyor. Whatsapta konuştuk. Sayının en az 20 olması gerekiyor. Tasarımı paylaşacam. Fiyat konuşulmadı ama BENİM TAHMİNİM 55-65 bandında birşey olur. Siyah 60, Muzonun yaptırdığı 55 di.

1 Beğeni

Ahmet abi ben istiyorum
Beden large

Ben aslında 1 adet x large
1 adet large SİYAH polar istiyorum.
Ama siyah yapılmayacaksa kırmızıya da razıyım.

ben de alırım bir tane xl. ama bu kez keçi ve gb logolarının soluk olmamasını tembihleyelim. poların kendi renk canlılığının yanında çok soluk kalmışlar.