Alkaralar ''Atkı - Polar''

ben de alırım kırmızıdan bi tane xsmall.

Ankara merkez, Kuzey’e bir tane M, bir tane S, bir tane de XS kırmızı alabilir miyiz…

Bende bir tane L beden alırım.

bir adet L beden pls :smiley:

Benim bedenim L bu arada.

1 XL lütfen …

Ahmet süpersin her zamanki gibi :slight_smile:

Tanıl Abi söylemiş, o zaman oradan devam edelim. Siyah polar için de beden alalım. İlave bir siyah beden siparişi de açacağız ve onun için bir sayı sınırımız yok. Siyah polar isteyenler buraya yazabilirler…

Ben aslında kırmızı polar istiyordum ama genel eğilim siyahtan yana olduğu için, ilk etapta siyah yaptırdık. o ihtiyacı karşıladığımıza göre kırmızı için talebe bakalım dedik. 20 adeti bulursak nehri yapacak.

Polarların 2 cm daha uzun olmasını söyleyeceğim. Erdem kısa kaldığı yönünde bir eleştiri vermişti. Baskının soluk olması ile ilgili de ne yapabiliriz nehri’ye sorayım.

1 Beğeni

1 tane kırmızı xl

Siyah polardan bir tane M beden ben de rica edeyim.

O halde ben de istek parçamı açık seçik yazayım:

• 1 adet siyah L
  • 1 adet siyah XL

T.

@serkan1923 dostum siyahtaki gibi yine armalar yapıştırma baskı mı olacak?

ahah bana sordun sanırım :slight_smile: o serkan ben değilim ama peşinen diyim :smiley:

aynı şekilde olacak abi, başka yolu yok sanırım.

1 Beğeni

Siyah polarların kısa kaldığı eleştirisi çok yerinde olmuş erdem abi sağ olsun.

Kırmızı polar için de bana 1 L yazarsan sevinirim abi.

Haber yok mu polarlardan? İptal oldu veya sahiplerine ulaştı da benim mi haberim yok? :frowning:

Tolga hocam
Polar/atkı ekibinde olmasam da
Sizin için her zaman yedek bir atkı/polar bulunur. :sunglasses:
Yazılarınızdan sizi takip edenlerden biri olarak gönül rahatlığıyla
C Blok ta tanışıp görüşmek bu konu da dahil olmak üzere muhabbete statta devam etmek sizden temennim olduğunu söylemek isterim.
:grinning::grinning:

1 Beğeni

Bu ne güzel cevaptır azizim! :slight_smile: Allah işi karışmazsa Alanya maçında da tribünde olacağım.

1 Beğeni

12 Ocak buluşmasına elinizde alkaralar armalı fazla olan ya da kitap ayracı gibi özel yaptırılan ne varsa getirin derim.

3 Beğeni