Ankara Rüzgârı

Abi bu parçayı çok seviyorum yaa çok sağoll…

2 Likes

Ankara Rüzgârı :red_circle::black_circle:

1 Like

Güneri Tecer güçlü bir Genclerbirligi taraftariydi. Kutlu Payasli ’ nın “Sanata Adanmış Bir Ömür” kitabında güzel anılar vardır.

Huzur içinde uyusun.

2 Likes

Rüzgar’ın tam tarihi belli mi?

3 Likes

Ya ben konuyu bile anlamadım ama çok heyecanlandım.

“Fırtına yırtıyor sessizliği, ufuktan bir güneş doğuyor!”

Tüylerim diken diken oldu.

2 Likes

Tatlı tatlı esmeye başlayacak Serkancığım, az kaldı. Ama ne zaman esmeye başlayacak ben de bilemiyorum. Heyecanla bekliyoruz Ankara Rüzgârı’nın esmeye başlamasını. :blush:

1 Like

Saitçiğim, biraz heyecan, biraz merak olsun diyoruz. :blush:

1 Like

Coşkuncuğum, Ankara Rüzgârı’nı okuyan çok sanatçı var da Güneri Tecer Gençlerbirlikli olduğu için yeri bir başka. Ben de onun için Güneri Tecer’in kadife gibi sesinden sunmak istedim. :blush:

2 Likes

Fişek gibiyim, siz işareti verin ben koşmaya başlayacağım Necdet Abim :sunglasses:

2 Likes

Ankara Rüzgarı her zaman bambaşkadır yaaa: :black_heart: :heart: :zero: :six:

1 Like

Seksenlerde bir program vardı TRT ’ de. Tansu Polatkan Sarıyer ’ i, Guneri Tecer Gençleri desteklediğini söylemişti. İkisi de ne samimi, sıcak gelmişti. İki temiz yüzlü, güzel sesli insan ( Polatkan bazen acaip telaffuzlarda bulunurdu, o başka ama ses tonu iyiydi).

Teşekkürler bu iyi insanı ve güzel şarkıyı bize tekrar hatirlattiginiz için.

4 Likes

Konu nedir abi gerçekten merak ettim ben de. :smiley: Biraz ipucu verseydiniz bari. :smiley: Ama Ankara Rüzgarı güzel şeyler çağrıştırıyor bana.

1 Like

Sarper Özbek kardeşim, biraz merak ve heyecan iyi gelir her zaman. Zaten Ankara Rüzgârı’nın adı bile güzel şeyler çağrıştırmaya yeter. Ve yaşamakta olduğumuz şu günlerde kendisini gösteren sonbaharda yapraklar ağaçlardan dökülüp yerlerde savrulurken, Ankara Rüzgârı da sert değil, yumuşak yumuşak, tatlı tatlı esmeye başladığında mutluluğumuz da zirveye çıkacak. Pek yakında… :blush:

Tansu Polatkan’ın TRT’de pazar akşamları sunduğu Spor Stüdyosu programını hala zevkle anımsarım. Maç özetleri puan cetvelindeki sıralamaya göre verilirdi. :blush:

1 Like

Az kaldı Saitçiğim. Sosyal medyada Ankara Rüzgârı adlı bir sayfan olduğu için Ankara Rüzgârı tatlı tatlı esmeye başladığında senin güzel sayfan da nasibini alacak tabii… İşte o zaman koşmaya başladığında seni nasıl tutarız bilemiyorum. :blush:

1 Like

Ankara’da olmayanlar da Ankara Rüzgarı’nı görebilecekler mi abi?

2 Likes

Öyle tatlı esecek ki, Ankara’da olmayanlar da Ankara Rüzgârı’nın etkisi altında kalacak Serkancığım. Az kaldı, çok yakında… :blush:

1 Like

Gençlerbirliği’nin eski ve yeni armaları da Ankara Rüzgârı’nın yumuşacık esintileriyle tatlı tatlı dalgalanarak belleklerimize hiç silinmeyecek şekilde kaydedilecek. :blush:

1 Like

Hangi yayinevinden cikiyor bu kitap? Iletisim mi?

1 Like

İletişim değil Coşkuncuğum. Az kaldı, çok az… :blush:

1 Like