Büyük Rekabet Yeniden: Al Takım vs Kara Takım

Galipten haber yok mu ? 2 eksik var maç günü adam bulmak zor oluyor akşamdan halledelim

Ben bu hafta gelemeyeceğim gibi. Yerime vekaleten bir arkadaşımı gönderiyorum Necati ile beraber.

Erdem abi gelemiyorsa.
11-Sabrican oluyor.
12-Mert

13 Osman Çağrı

Geçmiş olsun abi

1 Beğeni

kara takım 1 kişi eksik bende bir arkadaşımı getiriyorum o zaman gelen olursa forumdan iptal ederim
14-mert

Geçmiş olsun bende ayağa kalkarken bazen zorlanıyorum bacak çağrısından.

Bir takım eksikse bu her zaman al takımdır Oğuzhan :slight_smile: Bu hafta da öyleydi ama artık yarın tekrar düzenlersiniz

tam anlamadım demek istediğini ama kötü bi amacım yoktu eksik diye bi kişi çağırdım arkadaşı :slight_smile:

:smile: Yok ya ben sadece al takımın eksik olduğunu söylemek isterken biraz sitemkâr davranmışım

he anladım bende bi an kötü hissettim kendimi yok ben ayberk geçen maç sizinle oynamaktan çok zevk almıştı da doğal olarak iyi paslaştığınız için ondan kara eksik gibi düşündüm dediğin gibi yarın sahada ayarlanır sıkıntı yok :slight_smile:

Tam 14 müyüz

1. Hafta Al Takım 4-13 Kara Takım

Al takım olarak resmen döküldük. Özellikle kaleci sorunumuzun çözülmesi ve takımlar ayarlanırken daha dengeli ayarlama gerekiyor. Kara takımı tebrik ederim.

2 Beğeni

Şimdiden başlayalım. :smiley:

1 Maksut

1. Celil :soccer:
  1. oğuzhan :slight_smile:

4 - Yusuf :muscle:t2:

5 Ayberk :sunglasses:

6 kutay :black_heart::black_heart:

7 Ahmet :heart::heart::heart:

8 Galip :red_circle: :red_circle: