Büyük Rekabet Yeniden: Al Takım vs Kara Takım

9 Evren…

10 necati…

1. Erdem…

Al takım taraftarları, genç ve dinamik kadrolu takımlarına ağabeylik yapacak bir oyuncuya ihtiyaçları olduğunu belirtiyor. @Ilker_Karabulut

3 Beğeni
  1. Özgür …

valla ben diğer abilere de çağrıda bulunmak istiyorum. neden göremiyoruz aramızda sizleri? “kadroyu tamamlamayı başarıyorsunuz her hafta zaten, bize yer yok” diyorsanız eğer, alternatifler düşünülebilir. Üst üste 2 saati almak, daha geniş bir sahaya geçmek, rotasyonla oynamak vs. gibi. @Polatlili @ozanguler @tanilbora @Atesogul @Mehmet_Soylu

2 Beğeni

salıları izin alamadığım için gelemiyorum ama en kısa zamanda ayarlayıp aranıza döneceğim umarım.

1 Beğeni
  1. Fırat <3

Estafurullah :slight_smile:
14. İlker…

5 Beğeni

İlker Abi geleceği için sevinçliyim ama aynı taraftarlarlar her hafta Bahçeli Panteri Galip’ide izlemek istiyorlar.

2 Beğeni

O listeye @Engin_Kocabiyik abimizi de ekle.

Gelemeyen olursa 15) Orhan

Sevgili kaptan, taraftarlarımızdan ve sizden özür diliyorum. Ama tüm taraftarlarımıza sesleniyorum: Siz bilmiyor, benim takım Al takım.

Ben bu takım için bitiriciliği 8/10 olan bir santraforken bu yaştan sonra kaleciliği öğrenmeye başladım.

Demem o ki damarlarımı kesseniz al al akar :hearts::hearts:. Yenilsek de yensek de al takım için kanımın son damlasına kadar savaşmaya devam edeceğim!

7 Beğeni
  1. hafta sonucu Al Takım 6- Kara Takım 8

Sahada müthiş mücadele vardı. İki takımda asla oyundan düşmedi. Kara takım bir adım öndeydi ve kazandı.

1 kutay :black_heart::black_heart:

1. Oğuzhan :black_circle::black_circle::black_circle:
  1. Celil :soccer:

4 Ahmet :heart::heart::heart:

5- Yusuf…

6-Galip :heart: