Büyük Rekabet Yeniden: Al Takım vs Kara Takım

Ben de yokum.

Ben de yokum.

O zaman iptal edelim. Celil, Erdem, Maksut hatta Oğuzhanda yok. @Serkan_Gungordu

İptal ettim. Ancak bu ikinci iptal olunca başka şekilde anlaştık. Artık oynayacağımız zaman arayıp yer soracağız

Bu hafta maç yapar mıyız? :thinking:

Uzun zamandır süregelen bir sağlık sorunum oldukça küçük bir risk oluştursa da işi şansa bırakmamak adına halı sahayı bırakıyorum. Artık saha kenarındayım. :slight_smile:

Ben gelirim yapılırsa

Ben de gelirim

Yapılırsa bende gelirim ama arrtık abonman hakkımızı kaybettik, onun için hızlı karar verin

Bende gelirim

Yapılacaksa 6-Yusuf

7-Galip
8-Necati

Ahmet Abi’nin dediği gibi yarın arayıp sormak gerekir çünkü yerimizin dolmuş olma ihtimali yüksek.

Artı iki de bana yazın. Erdem ve Ozan.

Bu hafta malesef şehir dışında olacağım. iyi maçlar sizlere :heart: :black_heart:

maalesef bende balıkesirdeyim :frowning:

Arayıp sorulmadı sanırım bu hafta için dolayısıyla bu hafta da büyük rekabete ara vermeye devam edeceğiz gibi görülüyor. Değil mi?

Aramız devam ediyorsa önümüzdeki haftalarda daha iyi maçlarda görüşmek üzere :red_circle::black_circle:

Bu hafta maç yapıcaksak
Kutay 1

2 Ayberk :raised_hand_with_fingers_splayed:

Polates’in hem menajeri hemi de asistcisi olarak biz her daim hazır ve de yedekteyiz.

Acil bir durum olduğunda arayabilirsiniz.

Baharda yeniden başlayalım derim.

Halı saha serüveninde baya güzel sohbetler,dostluklar ve aramıza katılımlar oldu. Devam etmeli…

2 Beğeni