Büyük Rekabet Yeniden: Al Takım vs Kara Takım

Bahar i beklemeye bile gerek yok abi şubatla birlikte başlayalım bence fazla ara verdık

3 Beğeni

Vakti geldi bence önümüzdeki Salı günü maç yapmalı, sohbet etmeli. Ne dersiniz?

1 Beğeni

Valla dün geldim ankaraya maç varsa

1. Oğuzhan :black_circle::black_circle::black_circle:

Maç varsa
2 kutay :black_heart::black_heart:

Başlamayalim mı artık maçlara?

Artık havalar ısındı ben de hazırım maçlara.
bir gün belirleyelim ve sayıları toplamaya başlayalım :slight_smile:

Aynen başlayalım ama 2 nisan 6 nisan arası sınav haftam

o zaman 10 nisan salı günü için bir istek toplayalım.
aşağıdaki ankete geleceğim gelmeyeceğim şeklinde oy verirseniz genel durumu bir görmüş oluruz.

• Geleceğim
  • Gelmeyeceğim

0 oylayan

Daha önce aramızda sizlerle de konuştuk. Buraya yazayım görüşlerimi;

Halı saha organizasyonumuz gayet güzeldi, ama şuanki durum

Celil Ankara dışında göreve başladı,

Maksut bir sohbetimizde halı saha işini bıraktığını söyledi.

Oğuzhan işi dolayısıyla genelde şehir dışında oluyor.

Erdemciğim senide doktora nedeniyle gelmez olarak değerlendiriyordum ama görüyorum isteklisin.

Mevcut kadroda bile yeri geliyor dışardan 1-2 kişi takviye yapıyorduk, şuan 3 eksik gözüküyor. Diğer arkadaşlardan ricam katılımcı olsunlar ve sürdürülebilir olsun.

Galip, Necati, Özgür, Evren Abi, ilker Abi, Erdem, ben, Kutay, Yusuf şuan için sürekli gelir dediğim 9 kişi. En az 5 kişilik daha katılıma ihtiyacımız var ki sürdürülebilir olsun.

1 Beğeni

Ben maç olursa gelebilirim. Abimde yakında dönecek gibi zaten.

2 Beğeni

Müsaitler mi? Gelmek isterler mi? O vakitte buradalar mı bilmiyorum da ben de gelebileceğini düşündüğüm 4 ismi senin 9 kişinin yanına yazayım abi :slight_smile: Bu vesileyle onlara da çağrı yapmış olayım hem. @Sabrican @Orhan_Aksu @Meric_Ayberk_Ozkaya @KosovaliGencGolcu

Kaç kişi olacağımız belirlensin de bizim şirkette düzenli halı saha yapmak isteyen birkaç arkadaş var eksikleri onlarla tamamlayabilirim belki

10 Nisan’a yetişme ihtimalim var benim de. Bakalım :blush:

2 Beğeni

Benim durumlar değişti. Bir süre oynayamayacağım. Ancak şirketten arkadaşlar ile kordinasyonu sağlarım ve maçlara goygoya gelirim artık.

10 nisan uyar bana da.

nedir son durum?

Şimdilik 8-9 kişiyiz

Üzülerek söylüyorum ki gelmem mümkün değil. Ertesi güne sınavım var, o olmasa bile şu anda kalpten yana ufak bir şikayetim var ve tedavisi devam ediyor.

Ben artık Ankara’dayım ara sıra şehir dışına çıkıyorum

Bence gelebilecek olanlar daha önce yapıldığı gibi isimlerini yazsın, kişi sayısı yeterli mi görelim.
1-Yusuf