Gençlerbirliği ve İçinde Bulunduğumuz Kriz Ortamı

Öz-at kafası ADS den ayrılmış.
Kaplan şu anda dünyanın en iyi td benim açımdan

Gençlerbirliği gömleği 2019 - 2020…

3 Beğeni

Polatlısporda oynayan Yavuz Gençlerbirliğinden kiralık olarak Cavcav tarafından bedelsiz olarak verilmişti. Malum, Polatlı Cavcav’ın un fabrikalarının ihtiyacı olan buğdayı en büyük miktarını karşıladığı yer idi.

2 Beğeni

Yavuz Polatlıspor’da çok başarılı oldu ve o zamanlarda ciddi sayılabilecek bir bonservis bedeliyle Gaziantepspor’a transfer oldu. Ama Polatlıspor bu bonservis bedelini iyi kullanamadı ve birkaç sezon sonrasında amatör kümeye düştü.

22 Mart 2014 günü Yıldız’daki Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Salonunda oynanan Gençlerbirliği - İstanbul Anafen Koleji hentbol maçından sonra salonun bahçesinde İlhan Cavcav’dan önceki başkanımız Hasan Şengel, Akşit Ağabey, Nedim ve ben, Mamak Osman Gazi Ortaokulu öğrencileriyle birlikteyiz. Ortalık çocukların “Gençlerbirliği” tezahüratlarıyla inliyor.

Ve tribünden birkaç görüntü… Tribünlerde coşkuyla söylenen “Gençlerbirliği” tezahüratları…

Aradan 5,5 yıl geçmiş. O zaman öğretmenlerinin hentbol maçımıza getirdiği 12-15 yaşlarındaki bu çocuklar şimdi genç ve muhtemelen çoğu da üniversite öğrencisi… Acaba aralarında Gençlerbirliği taraftarı olan ve aramıza katılan var mı?

Ve biz maalesef kulüp olarak, öğretmenlerinin ayağımıza kadar getirdiği bu çocuklar ile o zamanlar ortaokul ve liselerde okuyan diğer öğrencileri Gençlerbirliği taraftarı yapamadık, bunun için ciddi projeler üretmedik, çaba göstermedik ve göstermiyoruz.

4 Beğeni

22 Mart 2014 günü oynanan Gençlerbirliği - İstanbul Anafen Koleji hentbol maçı sonrasında THF Salonu bahçesi… Mamak Osman Gazi Ortaokulu öğrencileri coşkuyla “Gençlerbirliği! Gençlerbirliği!” diye tezahürat yapıyorlar. Öğretmenlerinin mutluluğu yüzünden okunuyor.

Bilgisayarımda videoyu arıyordum, nihayet buldum. :blush:

https://vimeo.com/364534702

1 Beğeni