Sohbet alanı

Ozan abi haklısın. normal sezonda veya dışardan biri baktığında rakiplerine nazaran düşme ihtimalimiz daha fazla. ama nereden geldiğimizi nereden döndüğümüzü kendimiz biliyoruz. oyun olarak da puan olarak da. ozcan hocanın puan ortalaması 1.75 son 5 maçta bu ortalamayı tutursak dahi kalma ihtimalimiz var. Pozitif enerji negatiften iyidir. zaten butun sezon boyle geçti. biraz pozitif takılalım. içim rahat. bugun takım gol yemiyecek. kral da atacak attıracak

2 Beğeni

3-1 lik skor ile rüyadan uyan(dırıl)dık.
Neyse ki düşme hattı takımlarının aldığı sonuçlar lehimize. :)))

Şimdi sırada içeride oynayacağımız Galatasaray maçı var. Haldır haldır saldırmaz, sakin olup şuurlu oynarsak kimsenin beklemediği bir galibiyet alabiliriz.

UMUT sen nelere kadirsin

3 Beğeni

GS maçıni kazanma umudum Hatay maçından yüksek. Ama kalan maçlarda ne olur bilemem…

3 Beğeni

Son 4 haftayı sanal oynatınca 42 puanın bile yetebileceği ortaya cıkıyor. ve hale 12 puanlık maç yapacaksak niye UMUT u kaybedelim. sivas hatay ve bjk son haftaların en formda takımları. sivasa oynadığımız 45 dk yı gs ye oynarsak bence rahat alırız. Ayrıca bjk hatayı yenerse gs muhtemelen hedeften kopmus olarak direnç ve kararlılıkları düşmüş olacaktır. Ayrıca bu maçta kaybetsek te gözgöz ve karagümrük yenilmicek takım değiller. son maçta ts den 1 puan almak pek de zor değil. yeter ki baraj 42 de sans da yanımızda kalsın

2 Beğeni

Maalesef Galatasaray’a yenildik. Ama bu takım Galatasaray’a yenildiği için düşmüyor, ligin bitimine üç maç kala küme düşmesi kesinleşen Denizlispor’a iki maçta da yenilip 6 puan kaybettiği için, ligin ikinci yarısının sonlarına doğru oynadığı final niteliğindeki Erzurum, Ankaragücü ve Kayseri maçlarında üçer puandan toplam 9 puan alıp rakiplerine üçer puan kaybettirmesi gerekirken sadece 2 puan alabildiği için düşüyor. Ligde kalmak istiyorsan öncelikle zayıf olarak nitelendirilen ve ligde kalma mücadelesi veren takımlara yenilip puan kaybetmeyeceksin. Aksi halde düşersin. Bu kadar basit ve net.

1 Beğeni

Bu rezil yönetimden kurtulma ihtimali nedeniyle düşmemiz hayırlı bir işe vesile olacak gibi.
Başka türlü bu iş bilmez miras yedilerden kurtulamayacaktık. gardaşım.

Hepimiz biliyoruz ki ne Denizliye hediye edilen 6 puan ne de diğer puan kayıpları tesadüf değil.
Yanlış transferler, yanlış teknik(siz) adam seçimleri hepsi bu iş bilmez, mirasyedi yönetimin eseri.
4 yılda asırlık kulübü resmen bitirdiler.
Defolup gitsinler de biz de rahatlayalım.

1 Beğeni

potanın hesabını yaptım. en uc noktaya geldim kayseri ile 4 puan var aramızda. hepsini geçiyorum, beratı neden sattınız. bu takım potanın en güçlüsü olurdu. kocaman bi dengeyi yıktınız. herkes bir ağızdan transfer diyip duruyordu. noldu.

1 Beğeni

BİLGİLENDİRME

Musa Samur, Gençlerbirliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Basın Sözcülüğü görevinden istifa etmiştir. Kendisine emekleri için teşekkür ediyoruz. Gençlerbirliği Spor Kulübü

Neler oluyor neler neler oluyor ???
Sorumluluktan kaçamazsınız beyler.
Asırlık kulübü 4 yılda 2 kez küme düşürenler kaçıp kurtulma derdine düşmüşler.
Yok öyle yağma.

1 Beğeni

ne bekliyordun ki. yönetimi takip etmeye luzum bile görmüyorum. bu adam kim mesela. maçları denk gelirse izliyorum futbolla ilişiğimi dondurdum. izlersem bizim takıma bakıyorum işte. Avrupa kupası yaklaşıyor. iyi gelir. kimse ne yaptığını bilmediği gibi, kimse ne olacağını da bilmiyor.

1 Beğeni

hoca hala eslesmede hata yaptik istekli takim genclerbirligi filan diyor ben baska maci izledim galiba takim 3 pas yapamadi, uzaklastirilan her top rakipte 3e1 yakaladigimiz zaman bile gol atacagimiza dair inanc olusturmuyor takim. bu kadroyla 1.ligde de uzun sure kalamaz “dogusenlerde var bu havalarda” belgeseli tekrar edecek gibi senaryo ayni isliyor.

2 Beğeni

"Kısa sürede Beştepe’yi toparlarım " diyerek göreve gelen Cem Onuk önümüzdeki sezonun en ucuz takımını oluşturmak için kolları sıvamıştır.

Bu ayın sonunda Genel Kurul yapılsın, yeni başkan ve yönetimini görelim, ona göre önümüzdeki sezon tahminimizi yaparız.

1 Beğeni

Maalesef Özcan Bizati’nin iddialı ve dirençli duruşu da toparlayamadı takımı. Zaten düşmüş bir takımı devralmıştı. Tecrübeli sayılan yabancı ve yerli futbolcular hem yetersiz hem gamsız, yarım gram hırs yok. Altyapıdan gelen futbolcularımızı seviyoruz ve oynamalarını istiyoruz ama onlar da kendilerini geliştiremediler ve şanslarını iyi kullanamadılar. Ne yazık ki çok yetersiz, bu ligin, hatta 1. Ligin çok altındalar. Bu şartlarda işimiz çok zor. Yok oluş yolunda hızla ilerliyoruz.

sizofren yapacak bu takim bizi bir hafta dusuyoruz bir hafta umutlaniyoruz. lig 18. si dustu biz 20.yiz dusmuyoruz nasil bir sey bu bir de yirtarsak buradan anksiyete ilaclarina baslarim herhalde.

4 Beğeni

:joy: :joy: :joy:
Hep beraber kafayı yedik diyebilir miyizzz

2 Beğeni

Sosyal medyada taraftarların adak kıvamındaki totemleri havada uçuşuyor. Benim totemim sessizlik. Ne zaman sevinip umutlansak sonrası hüsran oldu. Alanya’yı yenince umutlandık ama sonraki maçta Erzurum’a takıldık. Sivas karşısında 2-0 öne geçtik, Beşiktaşlı arkadaşım maç bitti sanıp arayarak kutladı ama maçtan 3-2 yenik ayrıldık. Rize’yi yenince Hatay, Galatasaray ve Karagümrük maçları için umut tazeledik ama üç maçta on gol yiyip sıfır puan aldık. Umutlarımız tükendi artık dediğimiz bir anda Göztepe karşısında 2-0 yenik duruma düştüğümüz maçı beş gol atarak kazandık. Kısacası “Maşallah!” dediğimiz bebek üç gün yaşamıyor. Son maçlar oynanırken ipler Kayseri’nin elinde, Fenerbahçe ile berabare kalmaları bile ligde kalmalarına yetiyor. Hatta biz Trabzon’u yenemezsek, yenilseler bile ligde kalıyorlar. Ligde kalma şansımız var ama çok çok az. O yüzden benim totemim sessizlik. Umutsuz bir şekilde sessizce bekliyorum.

Öte yandan Fenerbahçe galibiyetine ve sonraki galibiyetlere hâlâ sevinmedim. Kazanmamız gereken maçları kazanamayıp düşersek, bu maçlarda aldığımız galibiyetlerin bir anlamı yok çünkü. Aksine başta Stancu olmak üzere bütün sezon çeşitli bahanelerle oynamayıp yatan, sahada mesleklerinin gereğini yapmayan gamsız ve sorumsuz futbolculara ve bizi bu hale düşüren Yolunda A.Ş. yöneticilerine çok kızgınım. Umarım önümüzdeki dönemde kendilerini kulüpte görmeyiz.

3 Beğeni

cavcav sulalesini kutluyorum bir senede 2 takimi dusurmeyi anca bunlar basarabilirlerdi ve basardilar. Tesislere bile girecek yuz olmamasi lazim babasinin heykelinin onunden gecerken utanmasi lazim ama nerde yarin yine biz dusurduk biz cikaracaz demeye baslarlar. Bu futbolculara bu yoneticilere yazacak cok sey var ama yazacagim karakter sayisi onlardan daha degerli bosa harcamak istemiyorum. Simdi tum sene sahada yaptiginiz gibi geriye yaslanin.

1 Beğeni

Kayserispor, Fenerbahçe’nin penaltı kaçırdığı maçta, son saniyede Fenerbahçe’ye 2-1 yenildi ama biz de Trabzonspor’a 2-1 yenildik ve düştük maalesef. Kayserispor’un alacağı sonuç ne olursa olsun final niteliğindeki bir maçı daha kazanmayı başaramadık. Bu başarısız başkan ve yönetim ile sorumsuz ve gamsız futbolcuların işbirliğinin sonucu küme düşme oldu. Başkan ve yöneticilerin genel kurulda aday olmamaları ve bir daha kulübün kapısının önünden bile geçmemek üzere gitmeleri lazım. Gençlerbirliği’ne çok büyük ve onarılmaz bir zarar verdiler. Bu, sıradan bir küme düşme değil. Kulübümüzün hayatı tehlikededir. Kulübümüz önümüzdeki dönemlerde yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. 30 Mayıs 2021 günü genel kurul yapılacağına ve tarih de yaklaştığına göre, önceliğimiz elini taşın altına koyacak olanların genel kurul öncesinde güçbirliği yapmasını ve camianın istediği ve beklediği başkan adayının kesin olarak belirlenmesini sağlamak olmalı diye düşünüyorum.

Trabzospora 2-1 yenildik ve Gençlerbirliği bu sonuçla iki sezonun ardından TFF 1. Lig’e düştü.

Öncelikle 4 yıldır Kulübün parası dahil tüm değerlerini yiyip bitiren bu yönetimden kurtulmamız gerekiyor.

2 Beğeni

genç oyunculara ve altyapıya iş düştü. kim geliyorsa gelsin, ilk önce oraya baksın. Ahmetler irfan kuşağı, berat mert rami, şimdi ardayla başlayan. bu hocalar kimdi. onlar tesislerde mi. altyapı takımlsrı bir an önce en üst liglere çıkması gerekir. o liglerin şampiyonu bir takım olarak öyle durmazlar. takımlar üst takıma vereceğini verip kurulan takımlar ve oraya en azından bakın ankara iç anadolu yetenekleri getirtilmeli. alt yapı takımları bu nedenle de zayıf. oraya insanlar gerekli. o kadar transfer yaptınız, o maaşları veriyorsunuz, kulübe personel almanız gerekli. kardeşim basit söyleyelim yükseleceksen büyüyeceksin. sistem oturacağız diye bi şeyler yapılmasın lütfen Fast food a döndü o iş. kim adaylar ne diyorlar bakmak gerek.

bi sürü kargaşa, tantana, olay sonunda düştük. herkes uç noktalara çekildi. benin ricam en azından kulübe daha da zarar gelmeden davranılmasıydı. sanırım daha da borçlandık, ne olacağı meçhul hale geldi, bi de düştük. ekstra olarak, takım kültürüne ağır yara açıldı. tribünlerin durumunu düşünenler vardır elbet.

bizati hoca hakkında düşüncesi olan var mı. ben izlemedim maçları. futbolu kestim hayatımdan. Avrupa ş. a bıraktım. rami 10 n. oynadı dediler.

1 Beğeni

Hoca, bazı oyuncularda gereksiz ısrar etmesi haricinde, elindeki kısıtlı imkan ve zamanla yapabileceğini yaptı bence…

3 Beğeni