Transfer Beklentileri, Önerileri ve Haberleri

Kalite Zeka Kultur bir araya geldiginde taraftari olmadiginiz takimin 2 dakikalik klibi sizi cezbedebiliyor.

Aklima Ankaragucunun super kahraman klip ve imajlari geldi gecen sezondan.

Paylastiginiz icin tesekkur ediyorum.

3 Beğeni

Konyaspor, Alper’le transfer görüşmesi yapıyormuş. Kulübümüz Alper’in sözleşmesini neden uzatmadı/uzatmıyor, bilemiyorum. Solbek en önemli bölgelerden birisi…

Öte yandan Claro ülkesine dönmüş ve şu ana kadar sözleşmesi uzatılmış değil. Mert de iyi bir talibi çıkıp gönderilirse savunmamız sıkıntıya düşebilir.

Başarılı ve yararlı futbolcuların sözleşmesi uzatılmayıp bunların yerine yeni futbolcular kulüp “yolunda” ise işimiz zor.

2 Beğeni

Bir de bu sene gayrimenkuller de satılacak.
Genel kurulda bunun da yetkisini aldı Cavcav.
25 milyon TL zaten artık cepte.
Önümüzde geçen seneden çok daha karanlık tablo var.

1 Beğeni

Murat Cavcav acik ve net durumun vehametini beyan etti. Kulup saglikli bir Mali yapiya sahip olmaktan uzak.Borclanma yetkisi talebi bosuna degil. Ustelik BEIN Sports gelirlerinde %40 dusus olacak bu buyuk kayip.

18 oyuncunun kontratlari bitti ve gittiler. Sol beke Alper satilip Tiago Pinto bedavaya getirilir buyuk olasilik. Ahmet Calik ta Mert satilinca yerini ayni sekilde bedavaya doldurur.

Bu sekilde bir kadro kurulur. Mustafa Kaplanin bildigi birkac kaliteli ucuz oyuncu olacaktir mutlaka. Genc az bilinen potansiyel oyuncular gelecek gorunuse bakilirsa Kaplanin gencler uzerindeki otoritesi sarsilmasin niyetine Selcuk Sahini takimdan uzaklastirmazdi yonetim baska turlu.

Bakalim izleyelim…umarim kalan saclarimizi yolmayiz…

2 Beğeni

Yeni alınan Sadio Diallo 18. hafta bizim maçta müthiş oynamıştı. Çok iyi orta saha, fizikli ve sakin. Ama neden sürekli oynamadı Hatay’da bilmiyorum sakatlık falanmı vardı?

1 Beğeni

Kulüpten yapılan açıklamaya göre sözleşmeleri biten Selçuk Şahin ve Bekir Yılmaz ile
ayrıca sözleşmeleri devam eden Ahmet İlhan ve Kaleci Hakan Arıkan ile yollarımızı ayırmışız.

Bu arkadaşların yerine daha genç, daha dinamik, daha teknik, daha acar topçulara ihtiyacımız olduğunu hepimiz biliyoruz. Durumu Yönetim Kurulunun bilgisine sunar gereğinin yapılmasını önemle rica ederiz.

4 Beğeni

Diallo birinin yerini doldurur…Takimin bir lider oyuncuya ihtiyaci olacak o konuda umarim yonetim birseyler yapar. Birde Ankaragucunden mukaveleli oyunculara yaklasmama karari alinmis ama Pazdana yanasmisiz.

gine mi?

Anladığım kadarıyla Gençlerbirliği, Ankaragücü’nün zor durumundan faydalanmış olmak istemiyor. Bu yüzden, sözleşmesi sona eren ve Ankaragücü’nde kalma ihtimali olan oyunculara teklif götürmüyor. Ankaragücü ile yolları kesin olarak ayrılan oyunculara teklif götürmekte bir sorun olmadığı gibi sözleşmesi devam eden oyuncularla ilgilenmek de sorun değil, zira Ankaragücü istemezse bonservisini vermez zaten.

Yani benim anladığım bu :slight_smile:

Ankaragücü camiası acayip duygusal bir camia… Ne yaparsan yap, ağzınla kuş tutsan yaranamazsın.

4 Beğeni

bizi de çok sevdiklerinden, aramızdaki dostluğun hiç bir zaman bozulmaması için, bu gibi meseleler yine, yeni, yeniden, konuşulmasın diye; başkası alsın da gençlerbirliği almasın gibi bir yaklaşımları var…
saygı duyarız… yapacak bişey yok…

kural ne kural?.
takımımızın hangi bölgesine takviye lazım, bunu doğru tespit etmek. öncelikle hacettepe’ye ardından U.* takımlarımıza, daha sonra iç ve dış piyasaya bakarak, mümkünse bonservisi elinde olan serbest meslek erbaplarıyla, eksik yerlerimize en doğru takviyeleri gerçekleştirmek…

Karari alan Genclerbirligi yonetimi. Ankaragucu su anda elindeki oyunculari tutamiyor zaten. Pazdanda ayrilmis Genclerbirligine imzaliyormus.

Mehmet Topal Fenerbahceden ayrilmis Selcuk Sahin gittiyse takimada lider lazimsa daha iyisi as bulunur.

çaykurrizespor bu aralar uçuyor ama awaziem genede alınabilir.
hızlı ve çevik bir stoper. topu oyuna iyi sokabiliyor ve en önemlisi 90 dk. full konsantre…

Senegal Milli takımından kaleci mi aldık

Iki resim arasındaki fark çok şey söylüyor.

2 Beğeni

Evet gardaşım. Rennes takımından, Senegal Milli Takımının 27 yaşındaki yedek kalecisi Abdoulaye Diallo’yu transfer etmişiz. Daha önce bir sezon kiralık oynadığı Rizespor’daki performansından dolayı futbol aleminde “kolsuz” olduğu yönünde söylentiler var. Ben de buradan hareketle lakabını “Kolsuz Kahraman” olarak belirledim. İnşallah “kolsuz” kelimesinin yanına bileğinin hakkıyla “kahraman” kelimesini ekler. Hayırlı uğurlu olsun. :blush:

Bu da mı Diallo???
Bizim yönetim sanırım “Her mevkiye bir Diallo” parolası ile hareket ediyor.
Hayırlısı be gardaşım.

1 Beğeni

Bu sezon sadece iki Diallo’muz olacaksa Hatayspor’dan transfer ettiğimize “Büyük Diallo”, kaleciye de “Küçük Diallo” diyelim. Başka bir Diallo daha gelirse de Diallo 3, Diallo 4, Diallo 5 vs. diye numara vererek devam edelim. :blush:

Hangisi küçük Diallo olacak?

yaklaşık 10 sene önce yazdığımı hatırlıyorum. artık vakti geldi…
mehmet akyüz ve burhan eşer takımımızda oynayacak yaşa geldi…
her iki kanattaki katkıları inkar edilemez…

bu durumda umut bulut santraforda düşünülebilir ama o daha 36 yaşında…
yani bize gelmesi için 2 - 3 senesi var hala…