Transfer Beklentileri, Önerileri ve Haberleri

Rahmetullah Berişbek ve İlker Karakaş , U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosuna çağrılmış.

http://tff.org/default.aspx?pageID=274&ftxtID=29511

Genç yeteneklerimiz Rahmetullah ve İlker iyi ve aranan futbolcular olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. Milli takıma çağrılmaları değerlerini artırma yolunda pozitif bir etki yapacak. Hele bir de bu sezon A Takımımızda sürekli olarak oynamaya başlarlarsa bonservis bedelleri yükselme yolunda bir çizgiye oturur. Bu da önümüzdeki dönemlerde Rahmetullah ve İlker’in, geçen sezon İrfan Can ve Ahmet Çalık örneğinde olduğu gibi uygun fiyatla satışından elde edilecek parayla yeni yerli ve yabancı futbolcular transfer etme yolunda fırsatlar sunar.

1 Beğeni

Gazişehir Gaziantep’ten ayrılan Uğur Akdemir Gençlerbirliği yolunda… Uğur Akdemir, teknik direktör Erkan Sözeri’nin istediği bir oyuncu olduğu için transfer edilmesi yolunda şimdilik bir engel gözükmüyor. Ahmet Oğuz’un Göztepe’ye transferi yolunda bir pürüz kalmazsa Uğur Akdemir’in sağbek ihtiyacını giderme yolunda bir transfer olacağını tahmin ediyorum.

Her şey yolun desene gardaşım…
Bakalım bu yolun sonu nereye çıkacak???

1 Beğeni

Evet gardaşım, bu transfer faaliyetleri yolunda ne olacağını ben de merak ediyorum, :slight_smile:

Takım bu gün (25 Haziran) itibariyle sezonu açtı ve Tesislar’da ilk çalışmasını yaptı.
Hacetepe’den 5 oyuncunun takımla ilk antrenmana katılması işlerin pek de yolunda gitmediğini gösterdi.

NOT: Stéphane Sessègnon bu gün yapılan ilk çalışmada yer almadı.

hacettepeden 5 değil münümüm 11 oyuncunun alınması gerekirdi.
18 yaşındaki çocuk bu gün bocalarsa yarın bordalar… 16 yıl önce yazmışız. dış transferi kapatmalıyız, çünkü bilmiyoruz diye… biliyoruz da bulamıyoruz. temelin dediği gibi…
o devirler bitti… bitti…

hala bir geremi bulup, birilerine kakalama sevdasından kurtulamayınca; rahmeti başkanımız için:
“bizi aldığı yere bırakacak” demiştik gene bununla alakalı…
şimdi neredeyiz?

Yabancı futbolcu transfer etme yolunda güzel bir adım atarak Yasin Pehlivan ile anlaşmışız.

Kızılcahamam kampının ilk hazırlık maçında Traktor Sazi takımına 3-2 yenildiğimize göre her şey yolunda demektir.

3 Beğeni

Bence de yolunda gardaşım, bence de yolunda… :slight_smile:

selcuk sahinle 1+1 yillik sozlesme imzalamisiz.

1 Beğeni

Hopf da Ankaragucu Yolunda…Rizeye verilmedi Erzuruma verilmedi Komsuya verildi hersey Yolunda …

1 Beğeni

Bir güncelleme atmak gerekirse,

son transferlerden sonra takımım yabancı oyuncu listesi şöyle: Matei, Deniz, Sese, Scekic, Jailton, Claro, bady, Issah

Kesin gidenler: Ndiaye, hopf, pali, halili, manu, dialo, sku, pogba, marko

Son takım kadromuza göre takım yaparsak:

Kalede: Hakan, Taha

Sol bek: Alper, Halil İbo

Sağ bek: Ahmet Oğuz, Zeki

Stoper: Claro, Mert

Sol açık : Jailton, Nadir

Sağ açık : Ahmet İlhan, Matei

Orta saha : Selçuk, Yasin, Scekic, Sessegnon, Issah, Bekir, Rahmetullah, Bady, Soner, Serdarcan, Berat

Forvet : İlker, Deniz

Bunlara ilaveten takımda süre alıp almayacağı henüz belirlenmeyen genç oyuncular var

1 Beğeni

Bu kadroya göre stoper ihtiyacı var gibi gözüküyor Serkan. İki stoperle sezon geçmez. Bu arada Yasin de yabancı statüsündeymiş. Sahada 5, yedekte 1 yabancı olacak. Sessegnon, Scekiç, Jailton, Claro, Issah ve form tutarsa Deniz kadrodaki ilk tercih edilecek 6 yabancı olur gibi gözüküyor.

Yasin bilgisi onaylanmış bilgi mi abi? Daha önce Bursaspor’da, yabancı milli takımda oynamış olmasına rağmen Türk statüsünde oynama hakkı kazandı diye biliyorum.

Stoper takviyesi şart, bir de forvet alınsa yeterli olur diye düşünüyorum

1 Beğeni

Birkaç okuyucu yorumunda gördüm Serkan. Yasin’in durumu da Deniz Yılmaz gibi sanırım. Bu ligi hafife almamak ve Süper Lig’e çıkmayı çantada keklik gibi görmemek lazım.

1 Beğeni

Birkaç transferle bu iş bitecekse 1. Ligden çıkmak zor görünüyor. giden 15 oyucunun şu kadro düzeyinde 11’de yer almaları garantiydi. süper lige çıkma amacıyla alınan oyuncu sayısıysa 5. selçuk şahin’in takıma katacağı moral dışında gidenleri azda olsa aratmayacak kimse yok. osmanlıspor oyuncu anlamında çok güç kaybetmedi. geçen sezonun başarılı takımları altınordu, gazişehir geçen senenin üstüne koyuyor, keza altay süper lşg yarışına girmek için çalışıyor. 1-2 sıradan transferden fazlasına ihtiyacımız var.

1 Beğeni

Geçen sezon 2. yarıda 0 (sıfır) katkı veren Deniz, forvetimiz ise geçen yılki golsüzlüğümüz devam edek demektir!
Selçuk Şahin’in katılımı pozitif etkili olur ama ancak 1. ligte kalmamıza yarayabilir.
Bu yönetim beni yanıltmıyor geçen sezon son 3 maçta 1 puan bile beklemiyorum diyordum, umarım bu sefer yanılırım.

Mahmut Boz transferiyle de anlaşılıyor ki artık 1. Lig de 8. Liğin abonesi olacağız. Süper lig içim bir transfer çalışması yok.

1 Beğeni

Kalede hakan

Solda Alper ortada claro mert sağda ahmet oğuz

Orta sahada Selçuk ve Scekic önlerinde sesse

Hücumda solda jaşlton sağda nadir forvet deniz

Kadrosuyla bile bu ligden çıkarız. Bir forvet bir kanat bir de defans alırsak rahat rahat çıkarız

1. Ligin süper ligten çok daha zorlu, kıran kırana ve “bize göre” olmadığını düşünüyorum.
    Çünkü diğer takımların arkasında şehrine aşık taraftarlar ve
    onların oylarına aşık mülki idareciler olacak.
    Bizim sesi çıkan bir başkanımız bile yok.
    Kurulan bu takıma güvenim yok.
    Genel taraftardaki rahatlığın kaynağı nedir cidden merak içindeyim?