Yeni Gelenler Buraya!

Ekip tamam…
Çaylar da tamamsa…
:sunglasses::sunglasses::sunglasses:

1 Beğeni

Mehmet Abi çaysız kuruduk buralarda :slight_smile:

2 Beğeni

Necdet abi, yeni profil fotoğrafın ile sen de yepyeni biri olmuşsun. Sana da hoşgeldin :slight_smile:

3 Beğeni

Ahahah en yakışıklı Necdet Abi profil resmi yarışması çok yakında:)

2 Beğeni

Hoş bulduk Erdem. Yenilenmek lazım arada bir. Şöyle düşmana korku, dosta güven veren bir fotoğraf olsun istedim. :blush:

2 Beğeni

Cin gibisin valla Serkan. Hemen anladın yenilerinin geleceğini. Bakalım bu süreç nereye kadar gidecek? :blush:

1 Beğeni

Yeni avatarımla tekrar hoş bulduk. Akın Çorap Giresunspor’u zor da olsa yenince, düşmana korku, dosta güven veren çatık kaşlı fotoğrafımı silip yerine şöyle keyifli, gülen bir fotoğrafımı koyup galibiyetin keyfini çıkarayım dedim.

Bu alemde Behzat Ç. yokkene, daha doğrusu Behzat Ç. liseli bir ergenkene biz vardık, o kadar! :blush:

3 Beğeni

o ne nooldu? yeni gelen mi var?.
arkadaşlar şu anda soğuk bir ankara sabahında kalorifere yapışmış, camdan dışarıya bakarken çayımı yudumluyorum.
çayın formülünü ve demleme şeklini değiştirdi. intenette karşıma geldi önce demliğe suyu koyup, çayı sonra atıyoruz. bize ne deniyorsa yaparız… “vallaa güzel oluyomuş böyle”
yeni gelenler ve eskiden beri takılanlar, buyrun beraber olsun…

1 Beğeni

Ben de bunu bir sabah işe giderken radyoda dinledim, sonra evde denedim gerçekten iyi oluyor.

1 Beğeni

demlenme süresi biraz uzuyor sevgili serkancım…
reaksiyon bu defa yukarıdan aşağıya doğru olduğundan olacak diye düşünmekteyim…
alışınca çok güzel oluyo dediğin gibi…

1 Beğeni

Yeni gelenler ve eski üyelerin geri dönmesiyle foruma ne oldu böyle? Eskiden tüm mesajları okumak için günde beş dakikamı verirken şimdi bir saat yetmiyor! :slight_smile:

2 Beğeni

Maksutçuğum, henüz daha girmeyenler var. Onlar da bir gelsin, yeni arkadaşlar da bir yazmaya başlasınlar, asıl şenlik o zaman… :blush:

1 Beğeni

Londra civarından herkese selamlar, umarım 2019-20 sezonunda süperlig maçlarını da tribünden beraber seyrederiz.

5 Beğeni

Hoşgeldiniz

2 Beğeni

Hoş geldiniz. İnşallah.

1 Beğeni

Coşkun bey hoş geldiniz. Londra civarında yaşayan diğer alkaralar ile temasınız var mı bilmiyorum ama
sizinle birlikte (benim bildiğim) 5 kişilik dev bir taraftar topluluğu olduğunuzu söyleyebilirim… Tahminen Nisan 2019 da oynanacak şampiyonluk maçımız için uçaktaki yerlerinizi şimdiden ayırtıp hep beraber gelin derim.

1 Beğeni

Merhabalar!
Eski foruma da üyeydim ama aktif değildim. Bu sefer daha aktif olmaya çalışacağım. Herkese saygılar.

6 Beğeni

Hoş geldiniz, bilmiyorum maçlara geliyor musunuz ama tribünden de tanışsak iyi olur.
Bir çok arkadaşımızla 2002 - 2003 sezonundan bu güne maçları birlikte izliyoruz.
Ara sıra da ayrıca toplaşıp iki laf ediyoruz.

Bu teklifim tüm yeni gelenleredir.

2 Beğeni

Passolig zımbırtısı çıktığından beri doğru dürüst gelmedim maçlara ama yeni stadyumda geleceğim. Orada buluşuruz ve tanışırız umarım.

2 Beğeni