Yeni Gelenler Buraya!

Erdemciğim, yeni gelen arkadaşlar için her şey hazır, bekliyoruz. Daha önce Serkan’a dediğim gibi, şöyle biraz köyün bol oksijenli temiz havasını ciğerlerinize doya doya çekin, patatesli-peynirli gözlemeden yerkene keçi yoğurduyla soğuk kuyu suyundan yapılan yayık ayranından için, ardından da ince belli bardakta sıcak çay geliyor. Çaylar da Mehmet Güner’den tabii… Sahi Mehmet Güner nerelerde yahu?! Mehmetçiğim ses versene! Yeter bu kadar uzak kaldığın.

Bu arada yeni gelen arkadaşlar için, kuyu suyunda soğuttuğumuz köy karpuzu da hazır bekliyor.

Yeni gelen arkadaşlarımızdan da düşüncelerini bizlerle paylaşmalarını istiyoruz. Böylelikle hem birbirimizi daha iyi tanımış oluruz hem de centilmen Gençlerbirliği kimliği ve kültürünün korunmasına katkı sağlamış oluruz. İnanın ki burada yazılan mesajlar futbol kamuoyuna açık olduğu için çok etkili…

Serkancığım sizlerin aktif olarak yazmaya başlamasıyla, forum gerçekten hareketlendi ve güzel mesajlarla dolup taşmaya başladı. Hepinize teşekkürler. Senin de dediğin gibi on yıl sonra burada neler olup bittiğini, neler yaşadığımızı, nelerin yazılıp çizildiğini okuyabileceğiz inşallah. Bugün yaşadığımız "an"lar gözümüze çok değerli görünmeyebilir ama yıllar sonra bu "an"lar "anı"lara dönüştüğünde ulaştığı değere paha biçilemez. Bereket versin Özgür, eski siteyi de sandığa kaldırdığı için istediğimizde 2013’e kadar inen verilere oradan ulaşabiliyoruz. Teşekkürler Özgür.

1 Beğeni

Aramıza yeni katılan arkadaşlara forumda beklendikleri haberini de uçurduk. Kendilerini kısa süre içerisinde bu sahnede göreceğiz. :slight_smile:

2 Beğeni

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim sayın Polatlılı ve sayın Serkan abi:) Gerçekten son dönemde forum çok güzel hareketlendi okumaya zor yetişir oldum. Yeni arkadaşlarımız da geldikçe daha da hareketlenecek umarım.

2 Beğeni

Herkese merhaba.
Ben Burcu. Her ne kadar forumu bir süredir takip etsem de foruma Boluspor maçından döndükten sonra üye olabildim. Aranızda olduğum için çok mutluyum. En kısa zamanda da “Nasıl Gençlerli Oldum” başlığına kendi hikayemi yazacağım. Sevgiler.

3 Beğeni

Hoş geldin Burcu. Daha ilk deplasmanında, yüzünü sıyırıp geçen su şişesiyle deplasman gazisi olmak üzereydin. Adrenalin dolu bir Gençlerbirliği hikayen olacak senin sanırım :slight_smile: .

3 Beğeni

Hoş geldiniz Burcusio… Patatesli-peynirli gözleme ve keçi yoğurduyla soğuk kuyu suyundan yapılan yayık ayranı hazır… Çay da demini alıyor. :blush:

Güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz.

1 Beğeni

uzun süreli takip aşamasından sonra foruma katılmaya karar verdim.
ankara’dan uzaklarda merhaba !

5 Beğeni

Kaan Şahin hoş geldiniz. Sizlerin aktif katılımıyla büyüyüp güzelleşeceğiz.

foruma yeni gelen arkadaşlara “hoşgeldiniz”, henüz yüz yüze tanışmadıklarımıza da “en kısa zamanda umarım” diyorum.

2 Beğeni

Forumun en sevdiğim yeri burası :sunglasses:

@Merol Mücahit, @Burcusio Burcu, @mindmischief Kaan

Hepiniz hoş geldiniz…

:raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed:

2 Beğeni

Arkadaşlar hoşgeldiniz

2 Beğeni

Merhabalar;
Adım Mehmet Soylu. 42 yaşında ve Gençler Birliği sevdalısıyım. Ömer Soylunun babasıyım. Keşke eskisi gibi kim kimdir diye yerimiz olsaydı. Bende yıllar sonra burada yazıyorum. Daha nice başlıklarda görüşmek ümidiyle.

4 Beğeni

Mehmetçiğim hoş geldin. Zamanın olduğunda aktif katılımını bekliyoruz.

1 Beğeni

Mehmet Soylu da köyüne döndü yupiiiiiii

Ben en çok Mehmet Güner’i merak ediyorum.

Tüm yeni gelenleri önce o karşılardı, çay ısmarlardı, iki kelam eder ısındırırdı.
O da döndü mü bu iş tamam diyeceğim.

2 Beğeni

Zaten Mehmet Güner foruma bir dönerse pir döner gardaşım. :blush:

1 Beğeni

Dün akşam Ozan abi ile konuştuk. Bugün kendisini arayacağım. Gerekli bilgiyi vereceğim.

bu bije yapılığmıydı beaa… biz sana ne yaptık cavcav?. ulen demedik mi: çok zaman ve cok para kaybedeceazz deye?.
bu yönetim biji aldığı yere bırakacak demedik mi beaa…
dedeler ligne düşmek bana koydu… unutmak için damardan saf alkol alıyorum. kesmiyoo… ayılınca yazacam…

bir zamanlar tff nin terasında içkimizi yudumlar göbeğimizi kaşırken, şimdi arka cepheden kot alan tff 1. bodrumunda çay hasreti çekeriz ahanda böyle… biz duvarlara bakarız, duvarlar bize…
hey gidi günler hay…

neyse
yapılacak şey hala basit…
önce tüm yeni gelen arkadaşlar veya eskiler de dahil tüm arkadaşlarım benden birer çat içsinler sonra sohbete devam…
devam da nasıl…

6 Beğeni

Mehmetçiğim nerelerdesin, özlettin kendini. Yeni gelen arkadaşlarımız gözlemelerini yediler, ayranlarını içtiler, çay bekliyorlar. :blush:

Mehmet Abi hoşgeldin

1 Beğeni