Yeni Sezon Kombineleri

Kombine fiyatları ne olur sizce

1 Beğeni

Stat hele bı belli olsun. Belki de çıkmayacak kombine.

Stat belli olmadığı, pasoligde bu nedenden dolayı kategori oluşturamadığı için çıkmıyormuş. Kombine kesinlikle çıkmalı, bu sezon için ücreti cüzzi olmalı.

Kombine fiyatları çok makul olacaktır

1 Beğeni

Hangi stad olursa olsun kombine çıkmalıdır.

1 Beğeni

Beşiktaş in yaptığı gibi bı uygulama olabilir 1 yıl alana yeni stadda 1 yıl bedava olabilir

Kombinenin fiyatı ne olursa olsun İlhan Cavcav sezonu olduğu için almamaya inat ettiğim pasoyu ve kombineyi alacağım. Kendime bu sezon 5 İstanbul ve Bursa dahil 10 maç tribün hedefi koyuyorum. İlk maç tribündeyim.

Bu arada bizim passoların süresi doldu sanki. Yenilemek lazım.

Benim Passo’nun süresi dolmuştu, yeniledim. Yıllık 17tl alıyor.

Sezonun birinde yenileme ücretini kulüp karşılamıştı kombine alanların. Şimdide kombine çıkarıp öyle birşey yaparsa diye bekliyorum.

1 Beğeni

Yenileme ücretini kulübün karşılayacağını sanmıyorum. O işi rahmetli Cavcav yapardı sadece. Yoksa Ümit taraftardan kurtulmak istiyor.

1 Beğeni

Bu sene kombine yok belli!

19 Mayıs Stadı’nda oynayacağımız belli olursa kombinenin maça bir gün kala olsa da çıkacağını tahmin ediyorum Ümitçiğim. Hatta Eskişehir’de oynarsak da çıkacak. Yönetim, stadın belli olmasını bekliyor sanırım.

Zorunlu Açıklama:

2 Üstteki @maksut_uzun Ümit ben değilim.
1 Üstteki @Polatlili daki benim.

:smiley: :smiley::sunglasses::sunglasses:

Umut ederim ki
ilk yarı 19 Mayıs
2. yarı Ostim
kombinesi çıkar.

1 Beğeni

Passo.com.tr’de Gençlerbirliği kombinesi henüz gözükmüyor.

Yarın belli olacak söylentisi var Maksut.

Henüz bir bilgi yok değil mi?

Kulüp sitesinden yapılan açıklama:
04 Ağu 2017
Kombine fiyatları belli oldu

2017-2018 sezonunun ilk yarısında 19 Mayıs Stadı’nda maçlarını oynayacak olan takımımız, kombine biletlerini satışa çıkarıyor. Yönetim kurulumuzun aldığı karar neticesinde Maraton tribünü 75 Lira, Kapalı tribün 100 Lira, VIP tribünü ise 150 TL olarak belirlendi.

Kombine biletlerle ilgili açıklama yapan Gençlerbirliği Basın Sözcüsü Hakan Kaynar, şunları söyledi:

“Stadyum konusunda belirsizliği taraftarımızın desteği ve kulüp yönetiminin yaptığı istikrarlı görüşmeler ve gerek siyasi gerek bürokratik yetkililerin ferasetiyle hep beraber aştık. Böylelikle başkentimizin prestijinden ve Onursal Başkanımız İlhan Cavcav’ın ismiyle anılacak Süper Lig’in marka değerinden bir kayıp yaşamayacağız. Bu süreçte bizimle birlikte olan spor kamuoyu ve Ankara basınına ayrıca teşekkür borçluyuz. Bugün hızlı bir değerlendirmeyle önümüzdeki ilk devrenin kombine bilet rakamlarını belirledik. Stadyum konusunda istikrarlı desteği aşikar olan taraftarımızı mümkün olduğunca tribünlerde görmek için son derece uygun bir fiyat politikası belirledik. Maraton tribünü için 75 TL, kapalı tribün için 100 TL, VIP tribün için ise 150 TL karşılığında taraftarlarımız ve Ankaralı spor severler ilk yarıda oynayacağımız 8 lig maçını izleyebilecekler. Tribünde ne kadar çok olursak o kadar çoşkulu oluruz. taraftarlarımızı bizim için anlamı bir hayli değerli bu sezonda yanımızda görmek istiyoruz.”

Gençlerbirliği’nin kombine biletlerine Pazartesi günü saat 10.00 itibariyle 19 Mayıs Stadyum’u gişelerinden ulaşılabilecek.
Kaynak: http://www.genclerbirligi.org.tr/kombine-fiyatlari-belli-oldu/

Fiyatlar çok uygun olmuş. Ama bunu gören Ankaralı bizans taraftarları kombineye yüklenecekler. 8 maçın içinde Fenerbahçe ve Beşiktaş maçları da var. Halihazırda yan yana maç izlediğimiz insanların içinde ‘biz’ diyerek istanbul takımlarından bahsedenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Belki bu sezon daha kalabalık olacağız ama istanbul takımlarını destekleyenlerin sayısı artacak. Umarım onların doğru yolu bulmaları için bir vesile olur :grinning: