Yeni Sezon Kombineleri

19 mayısın kapanış maçlarında VIP kombinesi alsak çok güzel olur aslında Ümit ve Bulut; ben ciddi ciddi düşünüyorum. başka düşünen var mı?

1 Beğeni

Fiyat performans olarak VİP çok uygun :grinning:
Kale arkası ile başladığımız 19 mayıs maceramızda Son sezon VİP almıştık deriz ben varım :grinning::grinning:

İlk yarı için stat ve kombine bilet sorunları çözülmüş oldu. İkinci yarı için Allah kerim… :slight_smile:

Hayırlı olsun.

Vip konusunda ısrarcıysanız bunu konuşabiliriz bence. Hatta ankette olabilir. Yalnız Elit imajımız epey pekişmez mi?

Ben ısrarcıyım bu anlamlı sezonda güzel bir hatıramız olmuş olur. isterseniz anket yapalım ama elimizi çabuk tutmalıyız vakit az kaldı. ben nereden anket oluşturulduğunu çözemedim yardım eden olursa sevinirim.

Ben c bloktan vazgeçmem

Kale arkasını da açmışlar. 50tl

Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. O satıh bütün tribündür. Binaenaleyh, umumi vaziyete göre kalearkasından da kombine tedarik edilebilür, maratondan da, VIP (fevkalade mühim şahsiyet) tribününden de… Muhafazakar olmamak lazım gelir. :face_with_monocle:

1 Beğeni

Ben her zaman olduğu gibi Maraton C Blok diyorum. Maraton C Blok Alkaralar ile özdeşleşti. Ayrıca bildiğim kadarıyla VİP tribünü tezahürat açısından ve protokol tribününe gelen kodamanlar nedeniyle kısıtlamaları olan bir tribün. Kapalı tribünde de başka gruplardan taraftarlar olacak gibi…

1 Beğeni

Aynen, kesinlikle C Blok!

Maraton C Blok diyorum ben de.

C’den şaşmamak lazım.

Bu arada 19 Mayıs gişeleri şu habere göre (http://www.klasspor.com/tr/haber/89415-Genclerbirliginde_kombine_biletler_satisa_cikiyor.html) sabah 10’da açılıyor tamam ama akşam kaçta kapanıyor? İş çıkışı gelebilir miyim diye merak ediyorum… Pazartesi almaya giden biri haber verebilir mi?

Ayrıca gişelerde kredi kartı geçiyor değil mi? Eğer geçmiyorsa ve nakit çalışıyorlarsa banka hesabımızdan passolig karta eft yapıp internet üzerinden kombine almak daha uygun olabilir?

Maçta Ümit Abiyle VİP’nin olduğu yere uzaktan baktık. Orada çok sıkılırız dedik. Ben de C Blok diyorum. Ümit Abinin de son kararı C Blok oldu.

ortak karar C bloksa ben de C bloktayım.

C Bloğu başkalarına yar etmemeliyiz :smiley:

Maraton C Blok!
Ya bizimsin ya da toprağın! :slight_smile:

2 Beğeni

Kombine çıkmış ancak 85 lira diyor, 10 lira komisyon. :smiley:

https://www.passo.com.tr/tr/clubs/genclerbirligi/series.aspx?series=7603c3a4-2079-e711-9e38-00155d143621

E-bilet kullanım süresini uzatmak için de 19.5 lira istiyor. Daha geçen gün 17 lira değil miydi?

bu alçak aktifbak’a para kazandırdığımız son sene olmasını diliyorum!

1 Beğeni

C bloktan kombinemi almış bulunmaktayım. A27 :smiley:

17 tl idi evet!!!