Yeni Sezon Kombineleri

10’ar lira komisyon aldı hıyarlar.
Neyse,
C Blok A4, A5, A6 nolu koltuklar bende. ,)

C blok C27 bende

Stadyum gişelerinden alınca 75 tl mi yoksa yine aynı fiyat mı? Bunlara komisyon kaptırmak istemiyorum açıkcası…

Gişeden de 85 lira alıyorlarmış.

Ben gişeden deneyecektim. Muzaffer denedi. 85 lira. Kaçış yok.

Evet ben gişeden aldım, 85tl. C Blok A-25 deyim.

A 24 ile yanındayım abi :smiley:

Düzeltme M sırası imiş :smiley:

1 Beğeni

Kardeşim D-28, ben E-29…

Passolig’in sitesinden kombine satışlarına şöyle bir baktım. C Blokta kombine satışları fena değil… Şimdiye kadar 80 adet kombine satılmış gözüküyor. D Blokta gözüken satış miktarı 85… 20 civarında da E Blokta… Maratonda 200’e yakın kombine satılmış gibi… Kapalı’da D Blokta 39… E Blokta ise çok az kombine bilet kalmış, bitmek üzere… E Bloktaki kırmızı alanların tamamı kombine satışından mı kaynaklanıyor, yoksa kombine için satış dışı bırakılan koltuklar mı var, bilemiyorum. Gecekondu’da ise henüz bir hareket yok. İki blokta toplam 4 kombine satılmış gözüküyor.

D Blokta gözüken satış miktarını 85 olarak yazmışım. Akşit abiyle sohbet ederken 85 olmaması gerektiğini söyleyerek D Blokun diğer bölümüne de bakmamı istedi. D Blokun görmediğim diğer bölümünü de hesaba katınca 215 gibi bir rakam çıktı. Ayrıca D Blokta girişin sağındaki ve solundaki en alttan üç sıra da satılmış gözüküyor. Orada da 200’e yakın bir koltuk var.

C Blok A Sırası 23 nolu koltuk benim kombinem.

eskiden tribüne gelen ama geçen yıl gelmeyi bırakan 3 arkadaşıma daha c bloktan kombine aldırdım. sizin ikna turlarınızdaki sonuçlar neler? hodri meydan!

1 Beğeni

C Blok A20’de bende… +2 kişiye daha aldıracağım muhtemelen…

Sevgili Arda (Küçükahmetler), yuvana dön artık. Bekliyoruz seni… :slight_smile:

2 Beğeni

Sevgili Mehmet (Güner), yuvana dön artık. Bekliyoruz seni… :slight_smile:

2 Beğeni

Bende durum hastanede taraftarımız olmayan 3 kişi nasıl alınıyor falan diye sordu. Ne kadar samimiler görecez

Bizi Yalçın abi lere çıkarmadan lütfen dönün gelin yuvanıza :sweat_smile:

arda şu kadar ve böyle insanlar tarafından istendikten sonra bugün dönmezse, yarın döndüğünde “neden ?” diye sorarım :wink:

Bizim Emre’nin Babası da aldı kombinesini: C Blok, D-22… Hayırlı uğurlu olsun.

Kombine satışları pazartesi gününe kadar durdurulmuş.

Evet öyleymiş. Fb liler almasın diye yapılmış olabilir. Bizim taraftar umarım şimdiye kadar almıştır.

1 Beğeni