Yeni Sezon Kombineleri

Ben de aldım. C Blok D sırası 30 numara.
Şu ana kadar satılan kombine sayısı 2.000 adedi geçti.
Fener maçında taraftarımız çok iyi görünüyordu.

ikinci yarı için kombine çıkacak mı, bilen duyan var mı???
Çıkacaksa fiyatı da önemli. Umarım tribünlerin boş kalmasına yol açacak bir fiyat belirlemezler.

İlk yarıdaki fiyattan çıkmalı.

Üstüne CavCav para vermeli.
Oynan ne top var ne de bir mücadele var!
1 atakta 2 doğru hareketten sonra 3. gelmiyor.
Td yollamak için topçularda tuhaf hareketler var.
Var da var…

2 Beğeni

Kombinelerden haber yok herhalde ikinci yarı ciddi ciddi kombine çıkarmayacaklar galiba

Kombineler Maraton 100 tl+hizmet bedeli 1-2 güne satışa çıkar. Sanırım stadın sözleşmesi bitmiş. Ondan dolayı satış yokmuş.

İKİNCİ DEVRE KOMBİNE BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu ikinci yarı müsabakalarını Ankara 19 Mayıs Stadı’nda oynayacak olan takımımızın iç sahada oynayacağı maçlar için kombine bileti fiyatları belli oldu.

Maraton, Kapalı ve VIP A tribünü olarak 3 bölümde satışa sunulan biletler yarın satışa çıkıyor. Bilet fiyatları şu şekilde olacak:

Maraton Tribün: 100 Lira + Hizmet bedeli
Kapalı Tribün: 150 Lira + Hizmet Bedeli
VIP A Tribün: 300 Lira + Hizmet Bedeli

1 Beğeni

Bu sene kombiler ne zaman açıklanır

Muhtemelen Ağustos ayının başında açıklanır.

Peki “bu sezon nerede olacağız?” tartışması ne zaman başlar?

1 Beğeni

Valla ben yerimizden pek memnun değilim ama diğer tribünlerde de, (özellikle) bazı gruplarla aynı yerde olmayı da pek istemem açıkçası.

Mevcut yerin en olumsuz yanı; köşe tribün olması ve bu yüzden görüş açısının kısıtlı olması.

kombine fiyatları yer belirleme konusunda baya etkili olacak. maraton c blok’a geçebiliriz diye düşünüyorum, tabi en büyük sorun maratondaki yönetimci tribün grubu

Erkenden gelip güzel yer kapanlar adına bir şey diyemem tabi ama bloğun geri kalanları olarak, geçen sezon yerimiz cidden iyi değildi. Maratona dönüş yapmamız lazım.

ben de maratona dönme taraftarıyım ama, bakalım zaman ne gösterecek

2 Beğeni

Maraton candır bencede

1 Beğeni

Arkadaşlar bende maraton taraftarıyım…Şöyle bir görüşlerimi yazayım: Geçen yıl Osmanlı’da kapalı iyiydi. Fakat Eryaman’da 4 grup oldu.
-Kapalı aynı Sincan-Ulus dolmuşu gibi tıkış tıkış bazen bunalıyorum.
-Bazen misafirniz geliyor, sizden ayrı yerlerde oturuyor.
-Bazen biletlerde tükeniyor kapalı, Gençlerbirliği tribünü adına bu kısmı iyi okumak isterim ama diğer taraflar boş

• Gördünüz pankartımızı hep alakasız yerlere astım çaresizlikten
    -Maraton C Blok Alkaralarla özdeşlemiş bir yer

Maratonun riskleri de tabiki var bunu aramızda istişare edelim. Yukardakiler benim görüşlerim

4 Beğeni

Bence hemen herkes Maraton’dan yana. Misafir için bilet bulmak da, dediğin gibi sorun oluyor. Mesela sırf bu yüzden bile birkaç maçı maratonda izlemek zorunda kaldım. Bir şekilde kapalıya getirdiğim misafirler de pek iyi maç izleme deneyimi yaşayamadılar. Maraton daha ferah. Bilet sorunu da asla yaşamayız. Birden fazla pankartımızı da rahat bir şekilde asabiliriz

1 Beğeni

1 Temmuz 2019 tarihi itibariyle E-Bilet Kullanım Süresi uzatma işlemlerinde uygulanacak fiyatlar; Beşiktaş, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart için 48,50TL, Fenerbahçe için 48TL, Trabzonspor için 40,50TL, Ankaragücü için 35TL, Bursaspor için 36TL, Osmanlıspor, Orduspor ve Bucaspor logolu Passolig Kartlar için 27,36TL’dir. Bunlar dışındaki kulüpler için ise 27,50TL’dir.

2 Beğeni

Ben passolig’i son maç öncesi çıkardım. Bildiğim kadarıyla bir sene kullanım hakkı var. Ama kombine alabilmek için passolig kullanım süresinin bütün sezonu kapsayacak şekilde olması gerekiyor diye bir şey duydum.

Bir bilginiz var mı? Kombine alabilmek için süre uzatmam gerekiyor mu?

Geçen sezonlarda öyle bir şey yoktu hocam yeni bir güncelleme geldiğini de sanmıyorum. Passolig süresi ve kombine süresi birbirinden bağımsız şeyler. Passoliginizin süresinin bitmesine 1 ay kalsa dahi kombine alabilirsiniz. Benim passoligim ekimde yenileniyor örneğin.

1 Beğeni