Eryaman Stadı

Stattan haber paylaşan iş güvenliği uzmanı, stadın şu anda bile maç yapılmaya hazır olduğunu paylaştı. Passoligçilerin işleri kalmış galiba… işler biraz yavaş ama 19. haftaya yetişmesi kesin gibi

https://twitter.com/keremblc/status/1078592312685547521 Dün paylaşılan fotoğraflara göre daha içerinin ince işçiliğinde de katedilmesi gereken mesafe var gibi. Ben 19.haftaya da yetişmemesinden korkmaya başladım artık.

İş güvenliği uzmanı olan eleman sadece iş güvenliği alanında konuşsa daha faydalı olurdu. Ama akan takipçi sayısının sarhoşluğu ile Ankaragücü sözcüsü gibi çalıştı hatta Mehmet Yiğiner’e Başakşehir maçı öncesi “Bakanlığa salı geçer Çarşamba bilet basarız” dedirtti.

O da ben de inşaatçı değiliz ama ben sadece kaba inşaat kısmının tamamen bittiğini düşünüyorum. Turnikeler, soyunma odaları, protokol, basın alanları gibi tff nin evet maç oynanmasına hiç bir engel yok diyecekleri bir ortam yokmuş gibi gözüküyor. Buna dair henüz bir bilgi yok.

Arkadaş aylardır “İmalatı Harbiye Stsdımıza kavuşuyoruz” geyiği ile fenomen oldu,bir ona yaradı bu sürüncemeli süreç

Beklentimiz, Eryaman Stadı’nın Altınordu maçında açılması… Saha, ışıklar, koltuklar, Passolig sistemi tamamsa, VAR sistemi yetişmese ve maç oynanmasını engellemeyecek eksiklikler olsa bile “göç yolda düzülür” diyerek stat açılabilir. VAR sisteminin yetişmemesi bizim açımızdan sorun oluşturmaz. Hatta Ankaragücü açısından da sorun oluşturmaz. Afyon’da yaptıkları gibi mobil sistemle hallederler.

Benim iğnelemek için şakayla karışık yaptığım eleştiriyi AG başkanı yeni proje olarak sunmuş maalesef

2 Beğeni

Ozhaseki para garantisi verdi kendisine nede olsa. Ankaragucu isminin yanina Belediye takisini eklesinler ben Ankaraguclulugumu inkar ederim.

Onur Seref Sadakat Vefaya ne oldu…Bunlarin Fiyati nasil belirleniyor?

1 Beğeni

Mehmet Yiğiner yardım arayışı içinde konuşurken biraz ipin ucunu kaçırmış gibi geliyor bana… Ankaragücü camiasının buna izin vermeyeceğini bilmiyor olamaz.

Mehmet Yiğiter aklını ekmek peynirle yemiş. Asırlık Ankaragücü camiasını proje takımları ile karıştırıyor, yarın o proje takımları olmayacak ama Ankaragücü ilelebet olacak ve senin bugünlerde yaptığın bu açıklamalar da lanetlenerek hatırlanacak.

1 Beğeni

Bugun cikan haberlerde YENIKENT STADI nin son durumunu gosteren fotograflar mevcut.

Gorunuse gore tek caba gosterilmemis…zemin Hala ayni…

Yaziklar olsun…Bu ancak kasitli olarak yapilabilirdi.

1 Beğeni

Bu gün okuduğum habere göre ikinci yarıya yetişiyormuş.

1 Beğeni

Ankaragücü başkanı Mehmet Yiğiner, Eryaman Stadının ikinci devrenin Ankara’daki ilk maçına kesinlikle yetişeceğini söyledi. Bekliyoruz, hadi inşallah bakalım… :blush:

1 Beğeni

ankara buz tutmuş halde şu an… bir haftada olacak iş gibi durmuyor…
zemin önemli zemin…

Gozumuz aydin Eryaman stadinin mac oynayabilecek kadar tum isi bitmis. Yuklenici firma 15 gun icinde teslim edecek.

Sadece 3500 sari koltuk be kirmizi siyah protokol koltuklari ile soyunma odalarindaki son dokunuslar kalmis.

Tum elektronik baglantilar turnikeler isiklandirma tamamlanmis.

Ligin 2. Yarisinda ilk maclarimizi yeni Evimizde oynamaya baslayacagiz. Yenikent zulmu bitiyor.

Çok iyi haber.
Gerçek olmasını diliyorum.

İki gün önce viralspor’da söyle bir izlenim yazısı yayımlanmış…

Kısaca sadece passolig kurulumu kalmış. İstenirse Cuma Günü stat açılışı yapılır.

1 Beğeni

ankara’da gene ayaz geceler başladı. yerden ısıtma sistemi tamam mı?. gidelim bakalım…
altına iki odun atalım. zemin önemli…

1 Beğeni

Ozhassssseki Bey secilmeden isinma turunu gecip golu atmis.

Reisin stadyumdan haberi yokmus sayin Ozhassseki Telefonla isi bitirmis ve Stadin anahtarlarini parami almadan bitirmem diyen Sogut insaat Gokcek amcayi cok buyuk uzuntulere bogarak Genclik ve Spor bakanligina devretmis.

Sayin Ozhasssseki Ankaragucu bundan sonra disarida oynamayacak ifadesini net bir sekilde kullanmis.

Tabi stadda Genclerbirligi oynamayacak varsayilarak Ankaragucune ilk hizmetini yapmis.

Hayirli ugurlu olsun

1 Beğeni

İrdeleyen değerlendiren soru soran kafa yoran politikacı için en zor seçmen populasyonu sayı olarak Gençlerbirliği’nde çok daha fazla.
Bu nedenle Gençlerbirliği nden oy almak zor, Ankaragücü’ nden kolaydır.
Hiçbir seçim yatırımında Gençlerbirliği geçmez.
İyiki de öyle…
x,y,z partisi fark etmez. Hepsiyle aynı uzaklıkta olmak en güzeli en az tehlikelisi en bağımsızı…

1 Beğeni

Onu bunu bilmem arkadaş, biz cuma akşamı Eryaman stadında oynayacak mıyız.

1 Beğeni

Maalesef gardaşım. Rota şimdilik Yenikent. Bir anda Eskişehir’e de dönebilir. :blush: