Transfer Beklentileri, Önerileri ve Haberleri

Nuri Sahin muhtemelen tum zamanlarin en iyi Turk sportif direktoru olacak. Real+Liverpool +Dortmund+Feyenord+Bremen+Harvard Universitesi deneyimlerinin onu ne kadar donanimli yaptigini dinlerken farkedebiliyorsunuz.

Hayaller Nuri Sahin, gercekler M. Kaplan.

2 Beğeni

Malatyaspor, Hamza Hamzaoğlu’nun isteği doğrultusunda Ahmet Oğuz’u transfer etmiş.

Bu arada Ahmet Oğuz’un bu transferi yalanladığı, ayrıca Hamza Hamzaoğlu’nın bu transferi veto ettiği yolunda haberler var.

gökdeniz bayraktar da baya potansiyel varmış. Yeni fark ettim. Yurt içi hem prof hem alt yaşlar hem kaldırımspor dahi gözlemci ağı kulağı nefesi olması gerekiyor. Mustafa Kaplan ın asıl mesleği bu. umarım transfer pazarından çok buna yoğunlaşır. Bunların üstüne kadro mimarlığı becerisi ne durumda bilinmiyor kapalı kart. kimsenin doğru düzgün fikri de yok sanırım. çıkıp ta açıklamadı kimse.

1 Beğeni

Gençlerbirliği’nde Salih Dursun şoku

Gençlerbirliği’nin yeni transferi Salih Dursun’un sol diz ön çapraz bağının koptuğu açıklandı. Deneyimli savunmacının 6 ila 7 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Buyur burdan yak.

1 Beğeni

Öncelikle Salih Dursun’a geçmiş olsun. Dostum deneyimli savunmacı demişler ama bu bildiğin yıllardır yatan sakat topçu. Yıllar önce hakeme gösterdiği kırmızı kart rezilliği dışında bir icraatı yok. Bu futbolcu sürekli sakatlık geçiren, sezonların çoğunu doğru dürüst oynamadan geçiren biri… Aslında futbol hayatının bitmiş olması gerekir ama ülkemizde hâlâ bir gideri var. Biz de kendisini transfer ederek bayağı bir nokta atışı yapmışız gibi görünüyor.

Geçenlerde yayınlanan haberde geçen sezon Antalyaspor’da 5 maçta toplam 74 dakika forma giydiği yazılmıştı. Şimdi Nobre ısrarla beni istese ve kulüple sözleşme imzalasak, her maçta beni son üç dakikada oyuna alsa bir sezonda 34 lig maçında oynamış ve toplam 102 dakika forma giymiş olurum. Rahmetli Turgay Şeren bu yazdığımı okusa şöyle derdi: “Yav, yok ebesinin örekesi Ali Sami! Bırak yav, olur mu öyle şey yav?!” :blush:

3 Beğeni

Başakşehir Atabey i westerloya kiralamış recep, berke, barış tan sonra 4 oldu. sportif direktör Türk diye biliyorum.

Trabzon un, kalecileri çok iyi. ikinci kalecileri erce ligin iyi kaleci lerinden. 3.kaleci Muhammetin fazla potansiyeli var. getirdikleri dmc ligin en iyisi olacak diyorlar da kim bilmiyorum flavio Brezilyalı.

Sergen Yalçın, çebi yi gönülden tebrik ederim en mantıklı insanlar şu an ligde.

paspas futboluna dönecek fener baya değişim geçiriyor.

antalyaspor müthiş takım oldu.

kasımpaşa ne yapmaya çalışıyor belli değil.

Malatya ortasaha ya Arjantinli getirdi. ligimiz de Arjantinli leri daha çok görmek dileği ile

Erzurum değil de Mina yı keşke biz alsaydık malatyadan. lig için hele bizim için çok iyiydi. Salih i getirmek baya kumardı. iyi topçuyduda neredeyse bitmişti kariyeri, belki bi şey beklersin de sakat işte adam

2 Beğeni

Sosyal medyada Olcay Şahan konuşuluyor. Birden heyecanlandım valla. En az 15 yıldır takip ettiğim bir adam. Eğer gelirse nihayet 15 yıl sonra Gençlerbirliği formasıyla izlemek nasip olacak. Hadi yönetim, ne olur yap bir güzellik, bir an önce getir şu Olcay Şahan’ı da güldür yüzümüzü. Meşalelerle Esenboğa’ya gidip karşılamak için heyecanla bekliyoruz. :blush:

2 Beğeni

:crazy_face: :stuck_out_tongue_winking_eye: :yum: :kissing: :shushing_face: :zipper_mouth_face:

1 Beğeni

Alper potuk ve Mehmet ekici yi ankaragücü alacakmış.
Olcan gelecekse maaşı ortalama olmalı. baiano Rize ye gitmiş hem de bonservisle.

1 Beğeni

Salih e geçmiş olsun bu arada üzücü oldu. kumar dedik geçtik. toparlanıp en iyi şekikde dönmesi dileği ile. beğendiğim stoperlerdendi, heykeli olan oyuncumuz var artık :slight_smile:

1 Beğeni

Berat’ın transferinden tık yok. Bu durumda kulübün kasasına giren sıcak para da yok.
Eh hal böyle olunca yeni transfer de yok. Zaten çer çöp alınacağına hiç alınmasın daha iyi.
Düşeceksek alt yapıdan yetişen oyuncularımızla düşelim daha iyi.

1 Beğeni

Gardaşım, Berat bir Fransa’ya gitse, var ya oradan gelecek parayla oh oh oh!

Geçen sezon Mert’te olduğu gibi… O parayla dört tane adam alırız.

Salih Dursun zaten gelmiş durumda, elde bir. Sonrasında Olcay Şahan. Ondan sonra da iki sürpriz “papaz” pardon “tecrübeli” topçu daha… Oh oh oh! Suyundan da… :blush:

Derken üçüncü “papaz” pardon “tecrübeli” topçunun adı da geçmeye başladı. Jimmy Jimmy Durmaz Jimmy Durmaz Jimmy Durmaz… Kaldı bir “papaz” pardon “tecrübeli” topçu… :blush:

1 Beğeni

Bu arada Rizespor çok sağlam geliyor, demedi demeyin arkadaşlar. Yasin Pehlivan, Nadir Çiftçi, Engin Bekdemir, Fabricio Baiano… Bizde forma giymiş dört isim birden. Ne diyelim, hayırlısı be gülüm. :blush:

1 Beğeni

Rize’nin vizyonu mu, vizyonsuzlugu mu?

Yasin ve Baiano ile kesici bir orta saha elde edebilir, Milan Skoda kalirsa yanina da tecrubeli Nadir’den verim alabilirler. Tabii Nadir’i her mac kesip, sadece ust grup takimlarin deplasman maclarinda direk sahaya surup cakallarin onune atmazlarsa.

Alper, Mert gecen sene, Yasin, Baiano, Flavio, Ahmet Oguz bu sene gittigine gore bilmedigimiz defansif kozlarimiz ya da yeni transferlerden dehsetengiz beklentilerimiz olmali.

Saldim cayira, mevlam kayira degildir ilkemiz umarim.

M. Kaplan’i tekrar getiren bir kulubun dusmesi ilahi adaletin geregi olmasi gerek ama yine de umut var gonlumuzde.

Rastgele,

1 Beğeni

berat tan kaynak yaratılacağına sio ve ayiteden yaratmaya çalışsınlar. Satış yapsınlar bi kere de. berat satılık olamayacağı gibi(duruma bak) üstüne taliplisi çıksa ısrar etse vermemeleri gerekiyor. hangi kulüp olursa olsun.

en önemlisi sportif olarak bizim berat ihtiyacımız var. Bi şeylerin değişmesi gerek ve berat kulüp için müthiş bir karakter üstüne altyapıdan geldi.
ikinci plan(berat için ikinci plan olmalı) ekonomik olarakta berat her türlü fiyatını katlayacak potansiyelde. beratın satışıyla da yıllık adamlar alacağız hatta yetmeyecek üstüne para vereceğiz.

önce maaş ekonomisini düzeltin. para edecek ve zaten 1 yıl sonra çekip gidecek adamları satmaya çalışın. sizi öpen menejerler bi kere de yardım etsin. (başkasını kazıklasınlar demiyorum satış olsun kardeşim madem öyle, adam alacaksınız, paraya ihtiyacınız var)

En önemlisi berat hazır değil. Bu sene çok önemli bir parça tecrübesini ancak alacak. Mert in 1 senesine yazık ettiler. sasulo ya kiralanacak diye duymuştum.

3 Beğeni

https://www.transfermarkt.com.tr/burak-temir/profil/spieler/588068

ne oldu caba milli takım verileri çok iyi gözüküyordu oysa

1 Beğeni

Burak Temur’un kariyerinin gidişi çok kötü olmuş. Bizde kalsa daha iyi olur muydu acaba, keşke gitmeseymiş.

2 Beğeni

Ülkemiz futbolu, kulüplerimiz adeta birer genç futbolcu öğütme fabrikası… Şans ve Allah vergisi olarak ilerleyebilenler dışında çoğu kaybolup gidiyor. Örneğin bizim Rahmetullah ne oldu da sakatlanıp ameliyat oldu bilinmez. Futbol hayatı başlamadan bitmez inşallah. Şu gençler Bayern, Arsenal, Liverpool, Barcelona gibi kulüplerin altyapılarında yetişse böyle mi olurlar?

1 Beğeni

Paraguaylı orta saha oyuncusu Robert Piris da Motta’yı bir yıllığına kiralamışız.

2 Beğeni

Hayırlı olsun gardaşım. İyi futbolcuymuş ama geçen sezon pek oynamamış. Başarılı olur inşallah.

1 Beğeni